2733
2739
عنوان

ی ذره شعور داشته باشید

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 41 پست
کرم دارن میفهمی کرم😫😫

این از کرم گذشته عزیزم مار بوآ شده دیگه   

والا... خب دوس نداری برو بیرون چرا گزارش میزنی آخه روانی...  ببخشید ی لحظه اعصابم بهم ریخت

تازه میان میگن کسی نمیتونه تو ی سایت عمومی ب ما بگه بمونیم یا بریم... خیلی جلوی خودمو گرفتم ک بهش نگم خب بمون ولی خفه شو لطفا      

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

بعدم فردای عروسی خواهر نازنین همه چیزو برای خانوادش وخانواده اون تعریف میکنه .واز هم جدا میشن بابای جهانگیرم بخاطر کتک های که پسرش زده بود به نازنین یه ماشین براش میخره معذرت میخوام از استارتر که قلمشو خراب کردم واینجوری خلاصه گفتم براتون حالا سوال دارید بپرسید دیگ بلد نیستم چی بنویسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همینجا خلاصشو گفتم براتون عزیزم 

مرسی عزیزم خدا خیرت بده

دیگه ادامه نداشت؟

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
مرسی عزیزم خدا خیرت بده دیگه ادامه نداشت؟

ن دیگ گلم گفت رابطمون به هم خورد ولی هنوز دوسش داشت .گفت مادرشم فکر میکنه ماقهریم فک نمیکنه که تموم شده .عاشقش بود واز کسایی که شوهرشون شکاک بود میپرسید زندگیتون چطوره

این از کرم گذشته عزیزم مار بوآ شده دیگه     والا... خب دوس نداری برو بیرون چرا گزارش میز ...

درکت میکنم😂😂😂پاشو یه لیوان اب بخور

پررو هستن دیگه بیخیال

خدایا مرسی بابت همه لطفایی که درحقم کردی😍😍😍
2738
ن دیگ گلم گفت رابطمون به هم خورد ولی هنوز دوسش داشت .گفت مادرشم فکر میکنه ماقهریم فک نمیکنه که تموم ...

بازم ممنون عزیزم ❤️

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
درکت میکنم😂😂😂پاشو یه لیوان اب بخور پررو هستن دیگه بیخیال

باور کن هنوز صبحانه هم نخوردم

یعنی چنین آدم پیگیری هستم من   

کلا خوشم میاد از خوندن رمان و داستان این خانوم استارتر هم خیلی اشتباهاتی ک انجام داده بود واسه من آشنا بود تو گذشته خیلی اشتباهات این مدلی داشتم

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه...