2737
2739
عنوان

کدومش بهتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تولد چند سالگیت؟

۲۰ سالم میشه گلم

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii
اخه از اول خورده ی دفعه ای اینجوری شد

میدونم عزیزم دخترمنم دوماه خورددیگه نخور شیشه رو پس میزدشیرخشک دوس نداشت تاشش ماهیگی باشیر خودم سرکرد البته ازاواسط پنج ماهگی بهش میچشوندم اب سوپ یا مرغ 

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...
2728
این کدلا وخاهرشوهرم برادختر۱۶سالش میخره بنظر من اگه متاهلی یه چیز خانومانه بخر 

عزیزم مجردم ۲۰سالم میشه مدل کیکم اگه میدونید بگید لطفأ

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii
اخه از اول خورده ی دفعه ای اینجوری شد

یکسالگی ب بعد شیشه بده دستش شبرگاو مثلا ببین چجوری میخوره اصلانمیذاره کنار دخترت مث دختر من شیرخشکی نیس براهمین تقصیری ندارن بیچاره هاشیرخشک بدمزس من دیدم دوس نداره دیگه ندادم باشیرخودم سرکرد تااواسط پنج ماهگی

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...
2740
عزیزم مجردم ۲۰سالم میشه مدل کیکم اگه میدونید بگید لطفأ

تولدت مبارک عزیزم چشم نگامیکنم توگوشی اگه مدل داشتم میفرستم

تولدت مبارک عزیزم چشم نگامیکنم توگوشی اگه مدل داشتم میفرستم

فدات عزیزم

من اولی رو پسندیدم.دومی ام صورتیه خوبه کلی زرشکبه قد دامنش خیلی کوتاهه حالا نمیدونم تو عکس اینجوری ا ...

مرسی گلم دامن زرکیه مدلش خوبه ولی

کیک این مدلی من دوس دارم اینستا هم مدل هس بازنگاکن عزیزم

ممنون گلم    

2706