2733
2739
میشه شما هم برام دعا کنید که  نی نیم به خوبی رشد کنه و سالمه سالم باشه

تبریک میگم عزیزم خیلی خوشحال شدم انشالله که سالمه سالمه اون فسقلی خدا رو شکر گلم

منم امروز رفتم سونو این فسقلی رو دیدم اینقدر خوشگل بود قربونش بشم از صبح سر ذوقم

منم سه شنبه گذشته بی بی چکم مثبت شد باورم نمیشه روز بیست و هشت پری گذاشتن کمرنگ بود روز بعدش پررنگ ش ...

آفرین گلم آرامشتو حفظ کن مواظب خودت باش اگه حوصله داری نظر صد و بیست و چهار هزار صلوات رو بردار تا آخر بارداریت انجامش بده انشالله نینی سالم باشه منم امروز فردا شروع میکنم اگه خواستی شرایطشو بهت بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تبریک میگم عزیزم خیلی خوشحال شدم انشالله که سالمه سالمه اون فسقلی خدا رو شکر گلم منم امروز رفتم سون ...

وای خدای من مبارکت باشه ،خدارو شکر حستو درک میکنم چه ذوقی دارم من حتی فکرشم میکنم ناخداگاه دلم ضعف میره براش

وای خدای من مبارکت باشه ،خدارو شکر حستو درک میکنم چه ذوقی دارم من حتی فکرشم میکنم ناخداگاه دلم ضعف م ...

یه توصیه هر وقت رفتی سونو برو یه جا که بشه با شوهرت برید و حتما خودتونم ببینید تصویرشو واقعا لذت بخشه

عزیزم انشالله رفتی سونو حتما به منم خبر بده 😘😘

2731