2733
2734
عنوان

بارداری مولار- کوریوکارسینوم

| مشاهده متن کامل بحث + 92749 بازدید | 4080 پست
بازم الحمدلله بتا داره میاد پایین الهی شکر زود فهمیدی دختر الهی شکر

سلام باجی جان خوبی من امروز دوباره رفتم آزمایش بتا اگه انشاالله دوباره منفی باشه دوباره تا چند ماه باید آزمایش بتا رو تکرار کنم 

هیچکس از نبرد زندگی زنده بیرون نیومده پس سخت نگیرید!!!!!!!!!!!!!امیر محمدمن 6ماهه تو شکمم ایست قلبی کردو رفت پیش خدا  ...یک نفر رفت که همه جانم بود🖤 🖤🖤

سلام دوستان

امیدوارم همگی سلامت باشید

میخاستم بپرسم بعد از درمان ومنفی شدن بتا

، وضعیت پریود هاتون چجوری؟ دوست من بعد دوماه از منفی شدن ماه پیش ، پرید شده ولی این ماه هنوز نشده وخیلی نگرانه میگه شاید دوباره عود کرده باشه

بخاطر اینکه از محیط مجازی و استرس بدور باشه من میام سوال می پرسم ممنون میشم راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من اومدم

دو دوره ۳هفته ایی شیمی درمانی کردم با دوره اول بتا شد کمتر از یک صدم دوره دوم ۲روز پیش بود که ۱۰ روز دیگه باید ازمایش بدم

الان به کلیه ها مشکوکن باید ۲۳خرداد ام ار ای کلیه بدم که اگه تو ام ار ای چیزی دیده شد سریع پرتو کنم اگه دیده نشد که هیچ

بعد برم سراغ توده ریه و پرتو کنم که فک کنم ۳جلسه پرتو بخواد 

اینم از شرح حال من

کراتینم شد ۱.۶۱ دوز داروهامو کم کرد و بهم قرص داد چون برا ام ار ای ازمایش کراتین میخوان

خدایا شکرت که تک تک اعضای بدنم و تک تک سلول های بدنم سالم و سلامتن و به خوبی کار خودشون انجام‌میدهندخدایا شکرت که من سالم و سلامت هستم
سلام دوستان امیدوارم همگی سلامت باشید میخاستم بپرسم بعد از درمان ومنفی شدن بتا ، وضعیت پریود هاتو ...

عزیزم بستگی به داروها داره من به شدت پریودام داغون شد تو دوران شیمی درمانی هم پریود نمیشدم عوارض دارو سیکلوفسفوماید قطع پربود بود بعد درمان هر ۱۰ روز پریود شدم اونم بعد چندماه

که رفتم دکتر قرص داد نرمال شد

خدایا شکرت که تک تک اعضای بدنم و تک تک سلول های بدنم سالم و سلامتن و به خوبی کار خودشون انجام‌میدهندخدایا شکرت که من سالم و سلامت هستم
عزیزم هزینه های شیمی درمانی چجورین

من تو مطب خود دکترم شیمی درمانی انجام میدم بخش شیمی درمانی داره کنار مطب هر روز تزریق ۲میلیون میگیره که هر دوره ۳روز تزریقه داروها هم جدا خودمون باید بخریم

عزیزم هزینه های شیمی درمانی چجورین

تو بیمارستان های دولتی اگه بری تقریبا رایگان میشه تو فقط باید دارو رو ببری اونا رایگان تزریق میکنن من چون بچه کوچیک دارم و معطلی داره و اینکه دکتر اجازه نداد که برم گفت باسد همینجا تحت نظر من انجام بدی

سلام عزیزان هزینه های شیمی درمانی چقدره من بیمه نیستم و دارم از همسرم جدا میشم ولی هنوز جدا نشدیم و ...

عزیزم‌متاسفم برات تو این وضعیت فعلا‌جدا نشو باید شوهرت هزیته هاتو بده تو که خودت باردار نشدی که 

بعدم از دکترت بپرس بیمارستان های دولتی که کار شیمی درمانی انجام میدن بهت معرفی کنه اونجا انجام بدی اصلا این بیماری رو دست کم نگیر اصلا سرعت متاستازش زیاده سریع میزنه به یه جای بدن

عزیزم‌متاسفم برات تو این وضعیت فعلا‌جدا نشو باید شوهرت هزیته هاتو بده تو که خودت باردار نشدی که  ...

سلام عزیز دلم

چطوری؟ در چه حالی؟

چی شد؟ نظر دکتر در نهایت چی بود؟ کلیه ها و ریه سالم هستن؟

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
سلام عزیز دلم چطوری؟ در چه حالی؟ چی شد؟ نظر دکتر در نهایت چی بود؟ کلیه ها و ریه سالم هستن؟

سلام عزیزم

بتا که کمتر از یک صدم شد با یه دوره

دیروز شهرک سلامت ام ار ای کلیه دادم تا با پت قبلی و ام ار ای قبلی مقایسه کنن به نتیجه برسن چون پت برا کلیه ۳۰ درصد جواب دهی داره بعد اون اگه تو کلیه ها چیزی بود پرتو میکنن برام بعدشم ریه پرتو 

و من همچنان باید شیمی کنم که بتا بالا نیاد مسیر طولانیه چندماه زمان میخواد حداقل ۴یا ۵ماه

سلام عزیز دلم چطوری؟ در چه حالی؟ چی شد؟ نظر دکتر در نهایت چی بود؟ کلیه ها و ریه سالم هستن؟

سلام باجی خانم خوبین 

میگم واسه اینکه بفهمم بتام بالا رفته یا ن میتونم از بی بی چک استفاده کنم؟ 

بتام چهار ماهه منفیه دکتر واسه دو ماه بعد آز نوشته واسم من امروز از صب بدجور حالت تهوع دارم خیلی میترسم راهم دوره ب ازمایشگاه دسترسی ندارم

ممنون میشم جواب بدین  

سلام باجی خانم خوبین  میگم واسه اینکه بفهمم بتام بالا رفته یا ن میتونم از بی بی چک استفاده کنم ...

میتونی بزنی عزیزم 

ازمایش که تاریخ نداره برو بده اگه نگرانی درخواست شخصی هم‌میتونی بدی گرونتره

برو پیش دکتر عمومی بگو برات بتا بنویسه بعد انجام بده اگه تکمیلی داری 

دوماه زیاده به نظر من خودت برو انجام بده

2706