2733
2734
من کمی خستم از وقتی باردار شدم‌ کارمو از دست دادم الانم بچه داری واقعا گاهی کم میارم.ولی بازم مجبورم ...

درکت می کنم، آدم تو زندگی. یه وقتایی کم میاره، دلش میخواد بی خیال همه چی بشه و راحت راحت باشه

به آرزوهایم قول رسیدن دادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی سوال بپرسم؟میش کمکم کنین؟

اگه بتونم، چرا که نه؟!

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2728
عزیزم من تازه اومدم تو این سایت چیزی بلد نیستم میشه خصوصی پیام بدم چندتا چیز بپرسم؟

از من بلدتر هم هست. 😊  البته نی نی یار ها بهتر میتونن راهنماییت کنن.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
خب همینجا بپرس

باشه نگاه الان فک کنم من تاپیک زدم قسمت پزشکی چجوریه؟خودشون میان نظر میدن؟ساعت خاصی داره؟یا مثلا میخوام تاپیک بزنم هر موضوع تو قسمت خودش؟چجوری بقیع نظر میدن تو نظر سنجیم؟

2738
قصه زیاد میخونی

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
خوش ب سعادت تون😍😍😍عزیزم میشه لطف کنی از مادرتون حضرت زهرا بخواین یه آقای مؤمن و صالح و خوش تیپ بر ...

عزیزم 

ان شاءالله به خواست خدا

توسل کنید به امیرالمومنان حضرت علی علیه السلام بی شک جواب میگیرید

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ))