2733
2734
عنوان

کیف میکنم از عضویتم 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 149 بازدید | 19 پست
خوب میشی  این داروهاتم‌منوسم ک اگ تا هفته بعد اعتیادت خوب شد نخور. اگر ک ن تمدید کن اولی امپ ...

فک کردین کاربری قدیمیمو تعلیق کردین دیگه نمیام یا خیلی سختم میشه!👍 من مریمی ۲۶ هستم .این کاربری مال من نبوده

دلم یخمک خاست😭😭😭

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اِ چ قشنگ  آفرین افرین خیلی خوشم اومد.  عضویتت هم مبارک 🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃

من قدیمی ام از ۹۲ اینجام

میترکونن منو هربار😔

دیگه شوهرم دلش سوخت گفت مظلومانه فقط میخوندی نمیتونسی پست بذاری برات کاربری ساختم😁

2731
من قدیمی ام از ۹۲ اینجام میترکونن منو هربار😔 دیگه شوهرم دلش سوخت گفت مظلومانه فقط میخوندی نمیتونس ...

به به خیلیم عالی 

خدا کنارهم حفظتون کنه

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌