2733
2739
عنوان

بچه ها عروسی دوستم

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 38 پست

بنظرتون اگر خودم جدا شم از بقیه بخوام کادو بخرم چی بخرم؟

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
تو عروسیای ما دویست نفرم نیاد نشون نمیده... ماشالا تعداد زیاد و همه بخور..هرچی باشه خورده میشه هرچ ...

ما دیگه شب بعدی نداریم

کلا سیصد نفر دعوت بودن همشو دادیم سالمندان

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اوه چه بی ادب...اصلا نرو پولم نده کوفتم نده....یعنی چی اخخ

خخخ

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
اخی...پس فامیلای نزدیکم میومدن ما عدوسی اصلی حداقل ۲۰۰۰نفر هستن ولی خوب ی هفته عروسی داریم مراسمای ...

من وشوهرم فامیلیم واسه همین کم بودن دعوتیا

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من بودم بعدا می رفتم خونش و کادو می دادم  مگر اینکه اسمم ببرند که این کادو از طرف فلانی و فلان ...

عزیزم خونه ش شهر دیگه ست

نمیشه برم

2738

بچهه ها

بنظرتون من تکی براش چی بخرم؟