2737
2734
اره یادشون میره  ولی تو فقط سعی کن اختلاف و کدورتی بین شون ایجاد نشه

چشم عزیزم سعی خودمو میکنم 

امیدوارم بتونم باهم آشتیشون بدم  

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

سکوت میکنم ومیرم رو تخت دراز میکشم در کمال آرامش میام نی نی سایت

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سکوت میکنم ومیرم رو تخت دراز میکشم در کمال آرامش میام نی نی سایت

اینم راه حل خوبیه  

ولی شوهر من خیلی فضوله اگه با گوشیم برم تو اینترنت میاد میشینه کنارم فضولی میکنه   

من باید فقط آهنگمو گوش کنم  

من ک میزنم محکم تو سینه ش با مشت

خیلی خطرناکه٬خدای نکرده احتمال ایست قلبی وجود داره.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
اینم راه حل خوبیه     ولی شوهر من خیلی فضوله اگه با گوشیم برم تو اینترنت میاد میشینه کنار ...

درو قفل کن😂😂

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2738
درو قفل کن😂😂

قبلا از این روشا استفاده میکردم همه کلیدارو از روی درا برداشته کلا ما در هیچکدوم از اتاقامون کلید نداره  

میگم ک خیلی فضوله    

قبلا از این روشا استفاده میکردم همه کلیدارو از روی درا برداشته کلا ما در هیچکدوم از اتاقامون کلید ند ...

😂😂😂😂😂😂

خیلی خطرناکه٬خدای نکرده احتمال ایست قلبی وجود داره.

دیگه اعصبانیت این حرفارو نمیفههمه.بعدشم من اونقدر زورم نمیرسه ک محکم بزنم😅😂

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی