2737
2739
عنوان

ني ني يار

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 23 پست
وای چقدررر ناززززی تووووو دختررررررررر😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 ...

قربونت بشم 😆من اصن هنگ توام

با اون چشمات

لعنتي

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
دوستان محبت دارن پيش شما بايد لنگ بندازم😉😘

نگووو

زدی رو دست من

وای خیلی به دلم نشست عکست😍

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماکه هیچ کدوم رو ندیدیم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
نگووو زدی رو دست من وای خیلی به دلم نشست عکست😍

اوااا حالا هندونه هارو دادي دست من

كسي رو دستت نيس دوستم خيلي خوشملي

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2728
اوااا حالا هندونه هارو دادي دست من كسي رو دستت نيس دوستم خيلي خوشملي

فدای تو😍😍😍

تاپیک لو رفت فکرکنم

فرار کن😂😂😂😂

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
خیلی نامردی😭گفتم اغفالت کردن منم لایک کن

عزیزم تگت کردم نیومدی 

فدای تو😍😍😍 تاپیک لو رفت فکرکنم فرار کن😂😂😂😂

😂😂😂مچمونو گرفتن

بازم مرسي دوستم💋😘

2738