2737
2739
عنوان

اگه شوهرتون بگه بهتون .....

| مشاهده متن کامل بحث + 18601 بازدید | 255 پست
برنامه تلویزیون رو بیخیال شید و یک سرچ کنی متوجه میشی.من خودم احکام خوندم.. همچین چیزی تا حالا نشنید ...

من خودم دانشجوی فقه بودم وکاملامطلعم😐

انـــارگُــل💐یه خونواده خوشبخت چیزی جز بهشت زود رس نیست،خداجونم ممنون بابت همه چیز❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا به بچهات یاد بده اولویتشون همسرشون باشه

اونوخودشون بایدتشخیص بدن به حرف من نیست من ب همسرم گفتم اولویتش خونوادش باشن وازته دل راضیم اگه این کاروکنه،من ازخوشحالی پدرومادرش خوشحال میشم چون اوناخونوادمم تو یه خونواده فرقی نداره اولویت کی باشه

انـــارگُــل💐یه خونواده خوشبخت چیزی جز بهشت زود رس نیست،خداجونم ممنون بابت همه چیز❤ 
2728
اخه به استقلال بستگی نداره ... موضوع اولویته  من کلا نمیگم که کار شوهرش خوبه یا بدد من خواستم ...

فداتم🌹منم راه حل کلی دادم منظوری نداشتم 

💔تنهایی بهتر از باهم بودن های خالیست 💔برای مشکلم وحاجت رواشدنم محتاجم به دعاهاتون🌷🌹
سریش نیس بچش دوست داره نگرانش چه بی رحمی تا مادر نشی نمیفهمی آدم حاضر جونش واسه بچش بده 

من خودم مادر هستم و آنچنان هم به بچه ام گیر نمیدم. اما مادر شوهر دیگه بچه اش رو عاصی کرده حداقل روزی یبار نه روزی ۱۰ بار آمار زندگی بچه اشو میگیره . زندگی بچه اش رو مختل کرده خانواده اش اذیت میشن چقد بیکارن هی به تلفن جواب بدن . هی از صبح تا شب بگن دارن چکار میکنن

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
2740
چند سال پیش شوهر منم بهم گفت اولویت اولم پدر و مادرم هستن و حتی به خاطر اونا منو از داشتن بچه محروم ...

منم نمیتونم به این حرفش بی اعتنا باشم.خودش خیلی میگه چرا  مثل قبل نیست رفتارت ولی من بهش نگفتم که با اون حرفش چقدر از همه چی دلسرد شدم.راستش من خودم میدونستم که اون خونوادشو بیشتر از من دوست داره ولی خب هربار خودمو گول میزدم که نه اینجوری نیست،انگار شنیدن بعضی از واقعیتها خیلی اذیت کنندست.البته یکبار همون اولش بهش گفتم که ای کاش این حرفو بمن نمیزدی ولی گفت چیز خیلی واضحیه این قضیه و اصلا حتی نخواست الکی هم که شده یه حرفی بزنه که من ناراحتیم کمترشه  

ادب و شعور مثل عطره...ما واسه خودمون استفاده میکنیم ولی دیگران هم ازش لذت میبرن.

عزیزم چه عیبی داره؟ چرا حسادت می کنی؟ 

ب این فکر کن یه روز خودتم مادرشوهر می شی 

اصلا اشتباه که از شوهر بپرسیم منو دوس داری یا مامانتو؟خب وقتی می دونیم جوابش مامانمه چرا خودمونو ضایع می کنیم؟

بعضی خانوما انتظار دارن همسر بعد از ازدواج پدرمادرشو طلاق بده 

اگر برادر خودتون همسرشو به پدرومادرتون ترجیح بده ناراحت نمی شید؟

چرا از این زاویه نگاه نمی کنی که شوهرت انقدر مرده که زحمتای خانوادشو فراموش نکرده و مسئولیت پذیره 

من که هروقت همسرم خوبی ای به خانواده می کنه کلی بهش افتخار می کنم که شوهرم این همه با وجدانه و هواشونو داره.

بعد تو پیر که نه من متلاشی شده ام💔❣
عزیزم چه عیبی داره؟ چرا حسادت می کنی؟  ب این فکر کن یه روز خودتم مادرشوهر می شی  اصلا اش ...

من نخواستم منو به اونا ترجیح بده 

توچی میدونی من چی کشیدم

و خانوادش هرکاری کردن پشتشون بوده حتی اشتباهاتشونو نادیدیه میگیره

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
من نخواستم منو به اونا ترجیح بده  توچی میدونی من چی کشیدم و خانوادش هرکاری کردن پشتشون بوده ح ...

عریزدلم من می فهمم تو چی می گی فکر نکن من خانواده شوهرم فرشته ان

من صدتا بدترشو شنیدم و چشیدم 

ولی تا حالا نه به شوهرم گفتم نه به روش آوردم یعنی اصلا تاحالا کاری نکردم بین من و مادرش بمونه 

شوهرمم هم کور که نیست کنایه ها و کارای اونارو می بینه سکوت منم می بینه 

بارها شده که تو جمع گفته گیسیا خیلی خانومه خیلی باوقاره 

من که میدونم اینارو چرا میگه بخاطر حرفای اونا و سکوت من, خداروشکر تاحالا با سیاست جلو رفتم احترام هم همیشه از جانب شوهرم سرجاش بوده ینی تا حالا به خودش اجازه نداده بگه من مادرمو بیش تر دوس دارم منم تاحالا نه ازش پرسیدم نه اونو بین خودم و مادرش قرار دادم.

بعضی وقتها بی اعتنایی بهترین جوابه خداهم اون بالاس و می بینه

بعد تو پیر که نه من متلاشی شده ام💔❣
لایک ب امضات عزیزززم❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘

فدای شما😊

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
2706