2737
2734
عنوان

شیر حسرت چجوریه؟!؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 6111 بازدید | 43 پست
الان جواب دوستمون رو دادم صفحه ۲...فک کنم کتاب مذهبی بود خوندم نوشته بود..انشالله که به زودی مامان ب ...

عزیزم. میشه جوابمو بدی اگ مطمئنی. 

من پریروز بعد از ظهر دادم. امشب باید بدمش یا فرداشب

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم  انشالله قسمت همه ارزومندا من هنوز باباش پیدا نکردم🤭🤭

خخخخخخخخ

انشاااااااااااااالله به  حق حضرت زینب سلام الله علیها که فردا روز شهادت شون هست به زودی بابای نی نی رو پیدا کنی عزیزم

فرداشب گلم😊😊زیاد سخت نگیر..احتمالا منظور اینه که بعد قطع کردن حتما یکبار دیگه شیر بدین

مرسی گلم

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2728
2738
شب سوم تو خواب باید بهش بدی 

اره دادمش..

الان دیگ یکسال از اون روزا میگذره. با کامنتت باعث شدی یاد سال پیش بیافتم.😘😘😘😘

اره دادمش.. الان دیگ یکسال از اون روزا میگذره. با کامنتت باعث شدی یاد سال پیش بیافتم.😘😘😘😘

ببخشید من پسرمو پنجشنبه صب از شیر گرفتم،مو چسبوندم،و دیگه سراغش نیومد اما تا صب تو خواب هر ی ساعت بیدار میشع و گریهههه میکنه چون قبلا هم عادت داشت هر ی ساعت پاشه و شیر بخوره....شما اون به قول معروف شیر حسرت و که دادی بچه راحت دل کند؟صب یادش نبود که شیر خورده که بیشتر اذیت کنه؟من دیروز سینه هام خیلییی درد میکرد اما امروز بهترم..امشب شب سومه میترسم بدم باز فیلش یاد هندوستان کنخ و سخت بشه

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
ببخشید من پسرمو پنجشنبه صب از شیر گرفتم،مو چسبوندم،و دیگه سراغش نیومد اما تا صب تو خواب هر ی ساعت بی ...

نه عزیزم. تو خواب باید بدی. اصلا بیدار نباشه که... نذار خودش بیدار بشه. وقتی تو خواب عمیق بود سینت رو بزار دهنش. از دو تا سینت هم شیر بده.

درد و سنگینی سینه‌هات که کامل میره.

بعدم اون متوجه نمیشه که فیلش یاد هندستون کنه. 

پسر من که دیگه نیومد طرفش. فقط گاهی می اومد یه دست میزد یادش می‌افتاد که تلخ شده میرفت. 

بعدش عزیزمتو تدریجی گرفتی یا یک‌هویی؟

نه عزیزم. تو خواب باید بدی. اصلا بیدار نباشه که... نذار خودش بیدار بشه. وقتی تو خواب عمیق بود سینت ر ...

یک هویی😔😔😔درد سینم خیلیی بهتر شده فقط خود بچه کلافس تو خواب...یکممم دوشیدم ریختم تو شیشه شیرس دادم بهش تو خواب...که هم مزشو بچشه دوباره همم نفهمه که میتونه بخوره....اخه شبا اصلا خوابش عمیق نیس اصلا...چه قد طول کشید تا عادت کرد و شبا تا صب خوابید

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
یک هویی😔😔😔درد سینم خیلیی بهتر شده فقط خود بچه کلافس تو خواب...یکممم دوشیدم ریختم تو شیشه شیرس داد ...

عزیزم کاش یهو نمیگرفتی. اونطوری زودتر کنار می‌اومد.