2737
2734
به خدا بابام دیوانه شده . بابام رو پیاده کرده رفته.. نرفته کمک کنه واسه این که پول نده.  آبروم ...

حق داری .منم بودم ناراحت میشدم اما سخت نگیر دست بابات درد نکنه  پسر ها که این چیزها رو نمیدونن .شوهر من نمیدونست مادر شوهرم بهش گفته بود باید حساب کنه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق داری .منم بودم ناراحت میشدم اما سخت نگیر دست بابات درد نکنه  پسر ها که این چیزها رو نم ...

مشکل اینه خسیسن خانوادگی

دوستان لطفا برام صلوات بفرستید مشکلم حل شه❤
2731
شخصیت آدما ایراد داره ک همچین رسم هایی هست

همه جا یه سری رسم هست. مثلا هند یا هر کشوری کلی رسم داره. رسم لباس عروس قرمز یا رنگی و مرگ سفید باشه. یا تو خارج یه همسایه جدید میاد یه کیک یا چیز خونگی میپزن میرن دم در خونه همسایه معرفی میکنن خودشون رو.

ایرانم انواع رسم هست. 

در کل موافقم بات بعضی  رسم و رسوم ها مسخره و بی منطقه

همه جا یه سری رسم هست. مثلا هند یا هر کشوری کلی رسم داره. رسم لباس عروس قرمز یا رنگی و مرگ سفید باشه ...

درسته عزیزم 

پس بهتره هر کدوم از ما تا جایی ک میتونیم به این رسوم غلط پایان بدیم

بی عشقی نداشتن ِ تلخیست ،هرگز نباشد ک در دلت عشق نباشد..
2740
ما هم با داماد ولی دیگه کی خودش تمیز میکنه اخه کارگر میگیریم

همون کارگرهم بگیرن بد نیست! میشینن یه گوشه میگن خودتون کارگر بگیرید

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
داماد میگیره دیگه غیر این بود جیغ و داد کن😁😁

من وخانوادم  وشوهرم یه روز کامل رفتیم تمیز کردیم 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من وخانوادم  وشوهرم یه روز کامل رفتیم تمیز کردیم

عزیزم خوبه خدا رو شکر شوهرت طرفته ولی این از زیر کار در میره 

پایدار  باشید

توی نامزدی هم خسیس بودن؟  توی بیرون رفتن و گشت و گذار و....

اره ولی من ندید گرفتم مشکل اصلی تر شکاک بودنشه و اون قرصی که پیدا کردم تو تاپیک قبلم گفتم دراگون