2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جفت منم پایینه...رفتم دکتر دکتر میگه خوبی نگران نباش بعد میگه کار نکن فشار نیار ب خودت رابطه ممنوع & ...

آره برا منم گفت😃بدبختی اینجاست من اینقد پز دادم که خوبم دیگه کسی باور نمیکنه استراحتم😔

آره برا منم گفت😃بدبختی اینجاست من اینقد پز دادم که خوبم دیگه کسی باور نمیکنه استراحتم😔

وا خب بگو رفتم دکتر دکتر گفته خوب نیستی باید استراحت کنی...بعدشم از من میشنوی هیچوقت تو بارداریت نگو خوبم اونوقت حتی شوهرتم کاری نمیکنه میگه خوبی دیگه

ب خدا بارداری قبلیم هی میگفتم خوبم چیزیم نیس بعد مادرشوهرم انتظار داشت با شکم ۸ ماهه برم خونش مریض داریشو کنم.شوهرمم دست ب سیا سفید نمیزد...الان باورت نمیشه غذا از بیرون میگیره ظرفاو جارو کردنو کارای خونه با خودشه تازه بچه اولمم نگه میداره همشم مراقبمه

بگو من اشتباه میکردم سونو دادم دکتر گفت اصلنم خوب نیستی برو استراحت کن وگرنه بچت ی طوریش میشه

وا خب بگو رفتم دکتر دکتر گفته خوب نیستی باید استراحت کنی...بعدشم از من میشنوی هیچوقت تو بارداریت نگو ...

والا من شوهرم بنده خدا خیلی هوامو داره منم دومیه،،اما مثلا جایی میرم خونه جاریم همش انتظار دارن چون میبینن خوبم،منم خنگم به همه جار زدم خوبم

2738
والا من شوهرم بنده خدا خیلی هوامو داره منم دومیه،،اما مثلا جایی میرم خونه جاریم همش انتظار دارن چون ...

همون دیگه منم هی میگفتم خوبم انتظار داشتن دیگه...اشکال نداره  ازین به بعد ب شوهرت بگو اگه ازش پرسیدن زنت چطوره بگه دکتر چیا گفته خودتم هروقت دیدیشون بحث ک ب حاملگیت رسید بگو دکتر گفته استراحت

همون دیگه منم هی میگفتم خوبم انتظار داشتن دیگه...اشکال نداره  ازین به بعد ب شوهرت بگو اگه ازش پ ...

ممنون عزیزم،،الان زنگ زدم شوهرم گفت برو فرش بشور برا ت خوبه😐آخه به زور پنج تا پتو شستم،،الان بیاد ولم نمیکنه دیگه

ممنون عزیزم،،الان زنگ زدم شوهرم گفت برو فرش بشور برا ت خوبه😐آخه به زور پنج تا پتو شستم،،الان بیاد و ...

با جفت پایین ۵ تا پتو شستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

تازه فرشم میخوای بشورییییی؟؟؟؟

بعد میگی شوهرم هوامو داره  

نکن این کارارو بچت بیاد پایین تر بدبخت میشیا...هم استراحت مطلقی میشی کل ۹ ماهو باید دراز باشی هم زایمان زودرس میگیری

با جفت پایین ۵ تا پتو شستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! تازه فرشم میخوای بشورییییی؟؟؟؟ بعد میگی شوهرم هوامو داره ...

نه اونموقعه نمیدونستم جفتم پایینه آخه شوهرم الانا هشت صبح میره یک شب میاد،،فرش که نمبشورم شوهرم مثلا داشت تیکه مینداخت آخه اون هی گفت پتو نشور ول کن بعد عید خودم میشورم گوش ندادم

نه اونموقعه نمیدونستم جفتم پایینه آخه شوهرم الانا هشت صبح میره یک شب میاد،،فرش که نمبشورم شوهرم مثلا ...

تو دیگه کی هستی

بابا زن حامله مراقب همه چی باید باشه تو رفتی پتو شستی؟

خوبه شوهرت نکشتت

2706