2737
2739
عنوان

اونایی که زیر ۳ماه سقط کردین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 61 پست
عین درد پریود بود اصلا استرس نداشته باش من دوبار سقط کردم سقط اولیم خیلی درد داشت چون جنینم بزرگ بود ...

آها مرسی عزیزم چون من اکثرا تو خونه تنهام گفتم ببینم دردش چجوریه

درواقع من اگه یه آرزو داشته باشم اونم تویی😍

امیدوارم هرچی ازخدامیخاین بهتون بده.من هم دوبار ازخانم حسینی عزیز تهیه کردم و خودم پرستار هستم و به متخصص بیمارستانمون نشون دادم اصالت دارو و همچنین روش ایشون رو تایید کردن و ایشون رو میشناختن و مطمئن شدم که ماماهستن و مثل خیلیا دلال و فروشنده دارو که خودشون رو پزشک معرفی میکنن نیستن.امروزم سونو دادم خداروشکر رحمم کاملا پاک شده بود.من که یادم نمیره چه شرایط سختی داشتم و خانم حسینی به فریادم رسیدن خدا بچشونگهداره براش که سریع دارو رو برام ارسال کردن وبا درک و دلسوزی کامل همراهیم کردن.ایشون حجم تماس ها و پیام هاشون زیاده تماس گرفتین پاسخگونبودن نترسین چون خودمم واقعا ترسیدم ولی براشون پیام بذارین دراسرع وقت جوابگو هستن.امیدوارم هرکسی که توی شرایط من و بقیه دوستانی که ایشون رو معرفی کردن استرس نکشن و ازاول رفع مشکلشون روبه مامای کاربلد بسپارن.شمارشون09385283917

بگین خانم فلاحی پرستار معرفی کردن تا متوجه باشن قدردان محبتشون هستم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.