2737
2734

همراهم منو بلند کرد دفعه اول سخت بود دردش فجیع بود ولی چن بار مسکن زدن درست شدم فرداش مرخص شدم اروم راه میرفتم درد نداشتم اما توصیه من بهت اینه که از همون اول که اومدی بیرون سرتو تکون ندی صحبت هم نکنی تا سردرد شدید نشی مشکل من فقط سردرد شدید بود که تا ده شب داشتم بخیه هام درد نداشت فقط و فقط سردرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راضی بودی؟

خیلی راضی بودم خیلی ولی فک میکردم سردردم هیچوقت خوب نمیشه 

ولی بدتر از اون خانواده شوهرم سر زایمانم پدرمو دراوردن که دردارو فراموش کردم

خداروشکر خیلی راضیم درد بخیه دو روز بود بعد ده روزم کارامو خودم کردم

باورت میشه بچم شیش روزه بود من دو طبقه پله دادگاه با بخیه های تازه رو رفتم 

2731

منم تازه زایمان کردم 12 روزه.میخواستم طبیعی باشه اما نشد سزارین شدم،به خاطر لگنم که باز نشد.بیمارستان مادران زایمان کردم.بیهوشی کامل بودم.وقتی به هوش اومدم درد زیادی داشتم،که بهم مسکن زدنو شیاف گذاشتن.یا من تحمل دردم پایینه یا واقعن درد داره،شکمم فشار ندادن .الانم شکمم سریع جمع شد.فقط جای بخیه ورم داره اطرافش بیحسه.از بیمارستانمم فوق العاده راضی بودم.

‏اونجا که دیگه حرف نمیزنی و برات مهم نیس چیزی رو ثابت کنی، همونجا آخرشه...
2740
منم میترسم از طبیعی به نظر خودم فک نکنم بتونم طبیعی بیارم چون خیلی خیلی ترسوام

من الان پیش دکترم بودم میگه میتونم سزارینت کنم اما اسم یه بیمارستانو اورد که واقعا کارش خوب نیست و 6 ملیون میگیره.من یه بیمارستان دیگه مد نظرمه حالا شاید تا موقع زایمان فرجی حاصل بشه

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
گلم پیش میاد... این مورد شاید با سزارینم مشکل پیش میومد براشون. من شوهرم تو اورژانسه تعریف میکرد تو ...

حرف من اینه که طبیعی با سزارین یه مسئله کاملا شخصیه و به خودمون برمیگرده که کدومو بیشتر میپسندیم.خانومی مثل من که کابوس شبش طبیعیه مطمینا لحظه زایمان نمیتونه تلاش کسی که خودش میخواد طبیعی بیاره رو داشته باشه و به مشکل برمیخوره و دهانه رحمش باز نمیشه.همین امپول فشار هزاران عوارض داره.دوره گذشته امپول فشار نبود.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
2706