2737
2739
عنوان

شوهر من مشکل داره یا من توهم میزنم😑😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 53 پست
اره احساس میکنم همه چی داره جز دست و دلبازی چیزی شبیه شوهرم خسیس بودن مرد . زن رو خیلی اذیت میکنه ...

خریدای عیدمو کامل کردما ولی خب اگه الان بگم باز بریم یه شلوار دیکه بخرم عمرن بیاد

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم به نظرم شوهرتون آدم خوبیه.فکر میکنم ممکنه جوری که خودت میکی رفتارای خودت باعث شده بعضی اخلاقاش بدتر بشه.شاید زیادی بهش گیر میدی و غر میزنی.همیشه با خودت فکر کن که هیچ آدمی کامل نیست حتی هودت هم احتمالا رفتارایی داری که شوهرت دوست نداره.حالا کارت حقوقت دستشه عوضش ماشین زده به نامت خوبه دیگه.زندگی رو سخت نگیر از چیزایی که داری لذت ببر 

خدایا شکرت  
خریدای عیدمو کامل کردما ولی خب اگه الان بگم باز بریم یه شلوار دیکه بخرم عمرن بیاد

ببین تو کارتت رو نده دستش. بعد خودش برات خرید کنه. از پول خودت یه گرونم خرج نکن انوقت میفهمی خسیسه یا نه

2728
ببین تو کارتت رو نده دستش. بعد خودش برات خرید کنه. از پول خودت یه گرونم خرج نکن انوقت میفهمی خسیسه ی ...

اون موقع اگه تو کارتم چیزی نباشه همه رو خرج کرده باشم بهم میده وگرنه دیکه نمیده

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

خصوصیاتی که گفتین از ایشون مثبته اما رابطه دو نفرتون چی....  منظورم کادو و اینا نیست.....  چقد حرف میزنید....  چقد بهم تکیه میکنید....  این چیزا حال ادم را خوب میکنه. وقت بذارید با هم عاشقانه های دو نفر بگیرید.  مثلا قدم بزنید.  چای بخورید.  کیف کنید.  این کارا حالت را خوب میکنه

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢الان بیجاره اومد ناهار چنان دادو بیداد الکی راه انداختم سر اینکه چرا ...

خاتمی سلام برات یه پیشنهاد دارم منم مشکل شمارو داشتم خیلی زجر کشیدم ،بخدا تبلیغ الکی نیست ،من با پکیج دی وی دی های خانم پریسا نصری نجات یافتم ،راستش خودم رو درمان کردم ،شوهر منم مثل شوهر شماست ولی من دوسش نداشتم ،همیشه دعوا میکردیم حتی تصمیم طلاق داشتیم ،چون نمیشد،که نمیشد ادامه بدیم ،بخدا من با این پکیج ها زندگیم رو نجات دادم ،روی سایتش برو ،پکیج زنان باهوش ونامزدی هدفمن رو اینترنتی بخر واستفاده کن ومن رو دعا کن مشاوره میده ،بخدا عالیه پریسا نصری بزنی میاره سایتش رو

2738

استارتر شوهر من خیلی شبیه شوهرته.و حس من تقریبا عین تو.مشکل نماز نخوندن خیلی اذیتم ميکنه

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸