2733
2739

خانواده من پسردوست نیستن. غریبه پرستن

از وقتی یادمه مادرم لقمه رو از دهن ما درمیاورد تو حلق بچه های خواهرش میکرد.

در این مورد یک مشاور به من گفت متاسفانه تو ایران خرده فرهنگی وجود داره که فرزند خواهر و برادر رو از خودشون میدونن و فرزند خودشون رو میگن مال شوهره و دوستش ندارن

تا دلت بخاد خونوادم اینجورن. جالب اینجاس پسراشونم هیچ پوخی نیستن. حتی پسر فامیل رو به حرف دخترشون تر ...

خانواده سوهر منم پسر زیاد دارن بقول شما پوخی هم نیستن پسراشون فقط تا یکی پسر میزاد یک بادی ب غب غب میندازه ک بیا و ببین

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانواده سوهر منم پسر زیاد دارن بقول شما پوخی هم نیستن پسراشون فقط تا یکی پسر میزاد یک بادی ب غب غب م ...

🙄🙄🙄بیچاره ها مایه دلسوزین اینحور ادمها. چیزی ندارن بهش بنازن. به د و د و ل داشتن مینازن. حالب اینحاست که خود پسرها هم باورشون میشه د و د و ل داشتن امتیازه

🙄🙄🙄بیچاره ها مایه دلسوزین اینحور ادمها. چیزی ندارن بهش بنازن. به د و د و ل داشتن مینازن. حالب این ...

بخدا ته ته تهش هم اون دختره ک برات میمونه اسمش دختر مردمه ولی خدایی دخترا حتی شوهر هم میکنن خونه پدر و مادرشو‌پر شور میکنه

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2731
خانواده من پسردوست نیستن. غریبه پرستن از وقتی یادمه مادرم لقمه رو از دهن ما درمیاورد تو حلق بچه های ...

مال ما از اینکارا هم میکنن. کار میکردم میخاست ازم پول بکشه واسه دختر برادرش. اصلا خود داییمو نمیدیدم چون زیاد رابطه نداشتیم. دخترش دوبار اومد خونمون چون دانشگاهش شهرمون بود. مامانم میگفت از لباسام بهش بدم. 

ما شدیدا ولی برامون عادی شده 

اصلا برام عادی نشد و نخواهد شد. سنم ۳۶ هست. همیشه هم بشون میگم که من از پسراتون بهترم. اونها فقط مفت خورن. خصوصا داداش بزرگم. ولی دخترا عموم براشون عادی شده. و اصلا پذیرفتن که یدونه داداششون همیشه اولویت داره