2733
2734
عنوان

نهار چی داشتین ؟؟ +عکس نهار من

| مشاهده متن کامل بحث + 3415 بازدید | 103 پست
آها پس نگو کجایی نیستی مگه زاییدی تا چارم استراحتت باشه،من روزی یه ساعت بیام فوقش

نه من از یه لحاظ دیگه گفتم 😁😁

ن پ مخم ترکیده انقد خر زدم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من از یه لحاظ دیگه گفتم 😁😁  ن پ مخم ترکیده انقد خر زدم

😈😈😈

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2731
من خوردم والا به استارتر بگو

پری جون نوشتم نهار چی داشتین ؟ فعل گذشته هست .. منم ساعت ۱۲ ظهر نهار میخورم 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
😈😈😈

😕😕😕ترسیدم چته

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
واقعا چرا اینجوری هستیم؟؟؟؟؟قضیه چیه؟؟؟؟؟؟

اخه خورشتامون نوع غذامون  بيشتر بابرنج جوردرمياد تا نون مثلا ماها شبا ابگوشت ميخوريم حالا اصافه بياد ناهاربابرنج ميخوريم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2738
پری جون نوشتم نهار چی داشتین ؟ فعل گذشته هست .. منم ساعت ۱۲ ظهر نهار میخورم  

آخه اگه اونموقع تاپیک میزدی عکس میگرفتیم الان دیگه نمیشه😂😘

جای شما خالی شوید باقالی پلو با ماهیچه داشتیم

🧚‍♀️

عدس پلو 😍😍😍

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
اخه خورشتامون نوع غذامون  بيشتر بابرنج جوردرمياد تا نون مثلا ماها شبا ابگوشت ميخوريم حالا ...

نه آخه اصلا با نون انگار سیر نمیشیم،مثلا کشک بادمجون،میرزاقاسمی،املت ماکارونی اصلا نمیتونیم حتما باید برنج باشه حتی شده با تخم مرغ نیمرو،منکه امروز برنج با کره محلی خوردم

ت
😕😕😕ترسیدم چته

نازی لوست کرده دیه

اگه دوبار چپ و راستتو کبود میکرد اینجوری نمیشدی

باید به جلسه خصوصی باهاش حرف بزنم راهش بیارم

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
نازی لوست کرده دیه اگه دوبار چپ و راستتو کبود میکرد اینجوری نمیشدی باید به جلسه خصوصی باهاش ...

اتفاقا الان داشتیم همو کبود میکردیم نبودی😂😂😂