2737
2734
عنوان

سریال فضیلت خانم

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 38 پست

بچه ها فقط یه سوال دیگه

ببخشید خستتون کردم

فضیلت ک فقیر بود چه جور به کاظم اینا وصل شد واینکه نیل با سینان چه ارتباطی داره

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃
عجب چرا کاظم اومد زن حامله ای گرفت که از یکی دیگه باردار بود ؟؟بعد دخترش زن همون شد این وسط اجه و ی ...

فقط خواست کمکش کنه 

فضیلت با ازدواج یاسین و اجه مخالف بود 

این دوتا فرار کردن که همون موقع اجه حامله شد 

ولی یادم نیس چی شد یاسینو گرفتن بعد سلین این وسط رفت به یاسین گفت اجه تو خونه ما با برادرم رابطه داره باهم رو تخت بودن و ازین دروغا که رابطه این دوتا رو بهم بزنه 

یاسینم باورش شد و دیگه اجه رو از خودش روند 

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با زیرنویس کاملا دیدم تموم شد رفت :|

بعضی وقتا با اینکه تو اوج خوشبختی هم نیستی میگی خدا رو شکر باز آرامش دارم یهو یه اتفاقی کل زندگیتو زیر و رو میکنه انقدر که فاصله امروز و دیروزت اندازه یه روز نیس میشه اندازه یه عمر تلاش میکنی که برگردی به اون زندگی سابق که بگی مهم نیس میگذره ولی نمیشه درد یه جوری ریشه میکنه تو وجودت که خودتم یادت میره یه زمانی خوب بودی..‌
عجب چرا کاظم اومد زن حامله ای گرفت که از یکی دیگه باردار بود ؟؟بعد دخترش زن همون شد این وسط اجه و ی ...

سلین به دروغ رفت به یاسین گفت اجه با برادره منه

یاسین امد تو خونه کاظم دعواشون شدخدمتکار کاظم رو با تفنگ زد افتاد زندان.بعدش اجه فهمید که حامله است رفت زندان ملاقات ولی یاسین نیامد باهاش حرف بزنه اجه هم رفت که خودکشی کنه کاظم دیدش وفهمید چشه گفت من پدر بچت میشم

بعدش سلین پول داد و وکیل گرفت و یاسین رو اززندان دراورد و باهاش ازدواج کرد

خدارا شکر
2728
بچه ها فقط یه سوال دیگه ببخشید خستتون کردم فضیلت ک فقیر بود چه جور به کاظم اینا وصل شد واینکه نیل ...

نیل دوست دختر سابق سینانه که خیلیم گیره

کاظم اینام شرکت آرایشی دارن فضیلت میخواست دخترشو مدل اون شرکت کنه و از اونجا وصل شدن به هم 

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738