2733
2734

استارتر منم دقیقا آزمایشم همینجوری بود تا ۳۹۰ هم بالا رفت من کمبود ویتامین dداشتم آخرین بار آزمایش ددادم از ۳۹۰ پایین اومده بود ولی الان چند ماه میشه بی خبرم

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام استارتر، آزمایشات بهتر شد؟ منم زایمان کردم الکالاین فسفات بالاس، میشه بیای جوابمو بدی

میدونم این تاپیک مال قدیمه ولی مال منم بالاس من زایمان زودرس داشتم بخاطر مسمومیت بارداری الان ۳ هفته میشه هنوز این آنزیم بالاس مال شما چی شد؟

2731
میدونم این تاپیک مال قدیمه ولی مال منم بالاس من زایمان زودرس داشتم بخاطر مسمومیت بارداری الان ۳ هفته ...

سلام عزیزم ،من مسمومیت بعد زایمان داشتم ، ده روز بعد زایمان فهمیدم آزمایشم چندتا مورد بالا بود که دکتر گفت جای نگرانی نیست و بعد دوماه آزمایش دادم شکر خدا همه چی نرمال بود، من بعد زایمان فشار خونم تا ۱۸ می‌رفت که شش ماه طول کشید نرمال بشه، انشاالله شما هم زودتر روبه راه بشید