2737
2739
عنوان

خیلی نگران پسرمم خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 22 پست

جاری من یه بار حشره زده بودش،کل صورتش باد کرده بود. دکتری که دیده بودش یه آمپولی واسش زده بود. گفته بود هر زمان حشره ای گزید همون اول دیفن هیدرامین بدید. 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️

عزیزم برای پسر من یه بار چشمش همینطور شد ولی به حدی آورمش زیاد بود که اصلا باز نمی شد بردم دکتر گفت ویروس سرماخوردگی چشمی هست خیلی هم زود خوب شد با دارو . شما هم نگران نباش شاید همین باشه صبح ببرش که حداقل متخصص باشه ببینش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه حساسیت داره همین الان ببرش  چون بعضی وقتا دوووور از جونش ساعث تنگی نفس میشه

الان شوهرم و بیدار کردم میگم ببرم اورژانس میگه نه وسواس گرفتت؛ولی الان میبرم دیگه

گران باش ؛بگذار بهایت را بپردازند ؛آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند."نیچه"
2728

منم دخترم به نیش حشره حساسیت داره ولی تا این حد باد نمیکنه..

گرچه با دکترهای شیفت شب مخالفم اما..نمیدونم اگر جای خوب بلدی ببر

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
عقل خودت چی میگه؟ بمونی خونه یا ببریش اورژانس؟

عقل خودم میگه احتیاجی به نظر ادمایی مثل تو ندارم

ببرش خب نشستی تاپیك زدی😒

دلم خواست تا پیک بزنم ؛احتیاجی به نظر توهم ندارم فضول جون

2740