2733
2739
تا یاد بگیره سرکار نزارمون اون از جهازش اون از ازمایشاش اینم از این همش میزاره ما رو سرکار

چرا ؟؟؟؟ الان بارها شده از خونش عکس داده.دقیقا جهازش همونه که عکسشو گذاشته......

وضعیت مالیه خوبی دارن ... اما خوب رستا یه دختر هست که تازه ۱۶ سالشه و بیشتر کاراش از روهیجان هست. اگر بخواد جلب توجه بکنه هم به نظرم ایرادی نداره. 

چون‌خیلی از کاربرا اینکارو میکنن☺☺☺☺☺

❤👬❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا یاد بگیره سرکار نزارمون اون از جهازش اون از ازمایشاش اینم از این همش میزاره ما رو سرکار

جهازش چیشد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
لینک گداشتم که باز رستا یه همون ملکه صورتی حماسه افریده ریده 

بنظر منم غير هاديه يني مامانش ي روزه عضو شده فقط انگشترو بذاره بعدم دستش رو شه :/ واقعا ك چي اينكارا

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽
2728

من همه جاطرفشو گرفتم.اما الان به منم احساس خربودن دست داد😖😖😖😖😖😖رستاجان از دستم ناراحت نشی.باورکردن و نکردن که دست خود ادم نیست

ارامشی که اکنون دارم مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم