2733
2734
عنوان

چجوری از کرم واژینال استفاده کنم؟هیچی بلد نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 74226 بازدید | 24 پست
بله گلم دوتا کرم نوشته گفته هرشب استفاده کنم فقط من چون اولین بارمه سردرنمیارم 

خب هرشب استفاده کن منم یه بارعفونت داشتم دکتربهم پماددادهرشب استفاده میکردم واقعاعفونتم برطرف شدطبق نسخه ی پزشکت استفاده کن فدات شم ایشالابه زودی خوب میشی

واسه شادی روح بابام صلوات میفرستین ممنون😍😘😙😚
من مشکلم اینه نمیدونم چ مقدار باید استفاده کنم روهم روهم هی باید کرم بفرستم داخل یا نه، اخه کرمی ک د ...

از گوگل سرج کن کاملا برات توضیح میده .اینجام دوستان توصیح دادن فک کنم کافی باید باشه بازم مشکل داری از داروخانه بپرس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کار نداشته باش میمونه تو یا کامل در میاد شما هر شب کرمتو بزن بقیش در طول روز خارج میشه ودر اون ایام مصرف کرم پد بهداشتی روزانه یا نوار بزار 

خرم  آن روز کز این منزل ویران بروم....
2731

عزیزم منم باردارم برا عفونتم رفتم دکتر.دکتر بهم شیافه واژینالو..پماد و محلوله شستشو داده...منظورت همون پمادی که داده رو باید سره اپلیکاتور بزنم؟

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
عزیزم منم باردارم برا عفونتم رفتم دکتر.دکتر بهم شیافه واژینالو..پماد و محلوله شستشو داده...منظورت هم ...

سر پمادی ک داده رو باید بذاری تو لوله اپلیکاتور مث پیچ میچرخونی تا خوب جا بشه بعدم پمادو فشار میدی ک تا اخر پرش کنی بعدم اگر بارداری فک کنم اپلیکاتورو باید تا نصفه ببری داخل نه زیاد 

سر پمادی ک داده رو باید بذاری تو لوله اپلیکاتور مث پیچ میچرخونی تا خوب جا بشه بعدم پمادو فشار میدی ک ...

پس طریقه استفادش اینجوریه..دستت درد نکنه

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

سلام 

خانوما من تازه وارد سایت شدم زیاد بلد نیستم باهاش کار کنم و تازه هم از کرم واژینال استفاده میکنم ، تو هفته دومش هستم که صبح دیدم یکم خونریزی کردم ، کسی واسش همچین اتفاقی افتاده؟؟ میتونه کمکم کنه...من خیلی نگرانم

هنوز غصه خود به خنده پنهان کن:)))) بخند!!! گرچه تو با خنده هم غم انگیزی...