2733
2734
عنوان

استعفاء

| مشاهده متن کامل بحث + 1430 بازدید | 33 پست
منم دقیقا همین مشکل رو دارم از وقتی اومدم سرکار تا الان که پسرم 3 سال و نیمه است هر روز با خودم درگیری دارم
ولی خوب رزا جان شرایط تو خیلی بهتر از منه اولا ساعت کاریت خیلی خوبه من اگه تا 2 و نیم بودم غمی نداشتم ساعت کار من تا 5.30 هست. بعدش هم یک روز در میون با باباش می مونه این خیلی عالیه . پسر من مهد می ره البته اون هم نیمه وقت می ره ظهر مامانم می ارتش ولی خوب من تا بهش برسم دیگه شب شده. خوب فکرات رو بکن به نظر من ولی شرایطت خیلی بد هم نیست
Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به طور جدی سه ماه هست که با خودم درگیرم ....

شرایط کارم به نسبت خیلی از شرکتها و ادارات خیلی خوبه ولی چه فایده وقتی آسایش و آرامش از زندگیم رفته ... تصمیم جدی رو با توکل بر خدا گرفتم هیچی واجب تر از خواب بدون استرس و بچه و همسرم نیست ....

زن ستون خانه است اگه من بلرزم کل خونه می لرزه و اینو به عینه شاهدم ...

الان زنگ زدم به همسرم گفتم که ممکنه بعد از عید دیگه سرکار نرم گفت این خیلی خوبه ...

فقط کمی ترس دارم از این گرونیهایی که مملکت رو درگیر کرده ولی خوب خدا بزرگه از گرسنگی نمی میریم

دوستان عزیز حتما یه روز می یام و وضعیتم می نویسم

فقط دعا کنید همین امیدوارم که شما هم هرجا هستید موفق باشید
2731