2733
2739
عنوان

چیزی که خوشکلتره رو بپوشم یا اونی که بهم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 22 پست

😭😭😭😭😭

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

تف به چاقی 

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم شیکه رو دوست دارم ولی شوهرم میگ از پشت پهن میشی و چاق نشونت میده اما اون یکی ساده تره و کشیده ن ...

خب اگه واقعا ایرادای اندامتو نشون میده نگیر انتخاب خوبی نیس .اون ساده هم اگه خودت دوس داری و بهت میاد بردار به حرف دیگران توجه نکن مهم اینه که بهت بیاد تازه ساده پوشیدن همیشه شیکه

خریدار حواله خودرو سایپا ،بهمن موتور و ایران خودرو با بهترین قیمت 09180139092
2731
پیشنهاد دیگه م اینکه جاهای دیگه م بگرد شاید چیز دیگه ای نظرتو جلب کرد

عزیزم نمیتونم پولو لباسو یه جا بپردازم مجبورم همین یه جا لباس بردارم که قسطی میده

عزیزم نمیتونم پولو لباسو یه جا بپردازم مجبورم همین یه جا لباس بردارم که قسطی میده

خب عزیزم همون ساده رو بردار عیبش چیه

کاش میتونستی عکس بذاری

خب عزیزم همون ساده رو بردار عیبش چیه کاش میتونستی عکس بذاری

اره همون ساده رو برمیدارم مهم اینه که توش راحتترم و احتیاج به گنم‌نیس

اره همون ساده رو برمیدارم مهم اینه که توش راحتترم و احتیاج به گنم‌نیس

ایشالله که مبارکت باشه و به خوشی بپوشی 

موفق باشی

2738