2733
2739
عنوان

نی نی یار لطفا تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 39 پست
وای خدا همچین ادمهایی چطور میتونن از ادب و بی ادبی حرف بزنن آخه

دقت کن خانوم نصف حرفای خودشم نذاشته

من تاپیکمو بخاطر فحشاش ترکوندم امشب برش  میگردونم از حرفاش اسکرین میذارم ببینم شما بودی چی جواب میدادی؟ کاش قضاوت الکی نمی‌کردیم 

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎
چرا پست خودت رو پاک کردی پس ؟ ترسو 😅

عزیزم ممنونم  ک در نبودم دقت کردی خداروشکر میکنم بخاطر وجود آدمایی مثل تو

امشب حتما تاپیکمو برمیگردونم حرفاشو کامل بهتون نشون میدم 

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقت کن خانوم نصف حرفای خودشم نذاشته من تاپیکمو بخاطر فحشاش ترکوندم امشب برش  میگردونم از حرفاش ...

حق با شماست..دقت نکردم فقط حرفای شما رو دیدم...اما نباید در برابر حرفهای زشت دیگران ما هم بی ادبی کنیم که..بازم معذرت🙏

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
امشب ک تاپیکمو برگردوندم از کل حرفات و فحشات اسکرین گذاشتم مشخص میشه کی بی ادبه.

اتفاقا من تک تک جملات خودم و تو رو اسکرین دارم و میذارم! 

تو جواب نفهم، چشم و گوش بسته... چطوری تو جامعه زندگی میکنی و... 

بهت گفتم نفهم خودتی و جد و آبادت!  که خیلی بدتر از این حقت بود چون مثل یه ترسو قفل کردی! 

تو تو جواب من چی گفتی!؟ 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2728
حق با شماست..دقت نکردم فقط حرفای شما رو دیدم...اما نباید در برابر حرفهای زشت دیگران ما هم بی ادبی کن ...

اشکالی نداره عزیزم شاید منم بودم همینطور فکر میکردم 

ولی ایشون حتی ب خانواده ی منم فحش داد دیگ نتونستم تحمل کنم. با این حال من بازم نمیتونستم مثل خودشون بددهن باشم همه ی تلاشمو کردم ک فقط یکم ارامشمو حفظ کنم.. بازم شما درس میگی از کنار همچین آدمایی فقط باید گذشت

اتفاقا من تک تک جملات خودم و تو رو اسکرین دارم و میذارم!  تو جواب نفهم، چشم و گوش بسته... چطور ...

تو اگه انسانیت داشتی اسکریناتو کامل میذاشتی و منظم

ک بقیه بگن کی مقصره 

چیزی در وجود تو ب اسم انسانیت  نمیبینم و از خدا میخام خودش جوابتو بده

البته همه ی تلاشمم میکنم ک تاپیکم برگرده خودم کارییو ک تو جرئت انجامشو نداشتی انجام میدم

تو اگه انسانیت داشتی اسکریناتو کامل میذاشتی و منظم ک بقیه بگن کی مقصره  چیزی در وجود تو ب اسم ...

من همشو گذاشتم فقط یکیش جا موند که اونم گذاشتم.... 

فحاشی هاتو هم حتما بذار

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

از پست بعدیت بعد این کامنت چرا اسکرین نمیذاری؟؟؟ 

از اون حرفای رکیک ک در جواب پستم زدی؟ 

از خدا نمیترسی؟ 

امیدوارم جوری جوابتو بده ک خودتم ندوونی از کجا خوردی

من فرهنگم بهم اجازه ی ادامه ی بحث باهاتو نمیده 

2738
من همشو گذاشتم فقط یکیش جا موند که اونم گذاشتم....  فحاشی هاتو هم حتما بذار

کامل میذارم 

از ب بسملا تا پ پایان

مثل تو نیستم چیزی از حرفای خودم حذف کنم 

از پست بعدیت بعد این کامنت چرا اسکرین نمیذاری؟؟؟  از اون حرفای رکیک ک در جواب پستم زدی؟  ...

فرهنگ تو اجازه داد هزار جور حرف بارم کنی! عجب فرهنگی داری آفرین آفرین!!!! 

حیوون و کاش میشد آدمایی مثل تو رو حذف کرد و... بمیری و... 

حقت بود باید بدتر از اینا جوابتو میدادم حوصله نداشتم