2737
2734
عنوان

چه رنگی کنم موهامو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 64 پست
سمیه جان شما سوزش نداری؟؟؟ نمیدونم چزا از صبحه سوزش گرفتم 

چرا گاهی دارم چون وسطای بارداریم عفونت گرفتم دکترم گفت نمیشه داروی قوی بدم دوتا قرص داد و پماد خوب شد ولی کامل نه بعضی وقتا میگیره گفت بعد زایمانت الان نمیشه فقط میتونم از پمادا بزنم

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
چرا گاهی دارم چون وسطای بارداریم عفونت گرفتم دکترم گفت نمیشه داروی قوی بدم دوتا قرص داد و پماد خوب ش ...

درسته

چطو نخوابیدی؟؟؟دختر اصلااااا نفس نمیتونم بکشم من😣

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته چطو نخوابیدی؟؟؟دختر اصلااااا نفس نمیتونم بکشم من😣

مگه خواب دارم من کل بارداریم خواب درست نداشتم الان ک آخراشه ک هیچی من دارم خفه میشم مثل چی عرق میریزم همش صورتم خیسه 

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
مگه خواب دارم من کل بارداریم خواب درست نداشتم الان ک آخراشه ک هیچی من دارم خفه میشم مثل چی عرق میریز ...

دقیقااااا من حالا پاهام عین یه کوره اس 

دوست دارم یخخخخخ بزنم از سرما شوهرم نمیزاره در پنجره رو باز بزارم 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
2731
دقیقااااا من حالا پاهام عین یه کوره اس  دوست دارم یخخخخخ بزنم از سرما شوهرم نمیزاره در پنجره ر ...

شوهر منم نمیذاره پا میشم خوابید شوفاژو میبندم

روزام ک نیست در بازه کلا

میگه از دست تو سرما خوردم