2737
2734
عنوان

درمان کک و مک... خانما بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2301 بازدید | 28 پست
باید برم دکتر؟ دکتر پوست برن خودش میگه باید چیکار کنم؟؟

اره برو دکتر پوست 

۱۱سالگی برا من شدید شد فصلی بود امپول زدم و ۳تا پمادو صابون مخصوص داد 

از ۶سالگی هم اردن ۲۵میزنم 

اما وقتی به بلوغ رسیدم بخاطر کبدم کک و مک برگشت  کاسنی و زیتون و کاهو و غذاهای سالم که میخورم پوستم خوب میشه اما مراعات نکنم داعون میشم 

😒
خیلی دکتر اینا نرفتم ولی گیاهی ی یک هفته استفاده میکنم میبینم نمیره ول میکنم

من دوس دارم لیزر کنم..میترسم بازم برگرده..یا بدتر شم.. 

راستی امضاتو دیدم.برای اون یه مدت اول دستاتو مرطوب کن بعد وازلین بزن.بعدم دستکش پلاستیکی بکن دستت.چندبار این کارو بکن..نرم میشه.. وقتی دستات نرم شد دیگه لازم نیست دستکش کنی.فقط شب به شب قبل خواب بزن دستت.. دستای من عین پنبه نرمن.. همیشه کرم یا وازلین میزنم..

الهی.. گاهی.. یه نگاهی..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ماسک نشاسته و ماست میزنم خیلی خوبه کمرنگش میکنه همیشع حتی تو خونه هم ضد افتاب میزنم چون حتی نور ...

کک و مک من ارثیه.. کاش درمان قطعی داشته باشه.. 

الهی.. گاهی.. یه نگاهی..
من دوس دارم لیزر کنم..میترسم بازم برگرده..یا بدتر شم..  راستی امضاتو دیدم.برای اون یه مدت اول ...

لیزر خوبه من چندتا خال ریز داشتم با لیزر برداشت خوب بود دیگه برنگشت.,,,ممنون بابت راهنمایت فقط بگو شبا دستکش پلاستیکی بکنم یا روزا 

2731
میگن شبا قبل خواب روغن بنفشه بزنی ب ابروهات پوستت هم شفاف میشه هم کک و مکت میره ...من خودم ی ماهه اس ...

روغن بنفشه به ابرو بزنی بعد پوست شفاف بشه؟ ابرو چ ربطی ب پوست داره!

لطفا لایک نکنین مرسی💝
لیزر خوبه من چندتا خال ریز داشتم با لیزر برداشت خوب بود دیگه برنگشت.,,,ممنون بابت راهنمایت فقط بگو ش ...

شبا که سختته..من خودم خفه میشم.اگه میتونی شبا بپوش تا صبح.. اگه هم نمیتونی همون در طول روز چندساعت دستت کن.. خوبم وازلین بزن تا چرب شه.تا این چربی جذب دستت بشه و خشکی از بین بره..

الهی.. گاهی.. یه نگاهی..
شبا که سختته..من خودم خفه میشم.اگه میتونی شبا بپوش تا صبح.. اگه هم نمیتونی همون در طول روز چندساعت د ...

مرسی دوست عزیزم ی چیز دیگه هم بهت بگم ببین ی کف دست  تخم شنبلیله بریز تو بطری در دار بعد ی لیتر اب کمی گرم بریز روش بزار خوب ک  حال اومد بزار یخچال تا خراب نشه هروز بزن صورتت پوست خیلی سفید میکنه فقط من جوش میزنم ببین اگه جوش نزنی عالیه

2740
اره گلم پوستم خیلییی شفاف تر شده البته باید روغن بنفشه خاصی بگیره انواع مختلفی داره...از نمایندگی ها ...

من از عطاری گرفتم خیلی وقته ولی ترسیدم به صورتم بزنم جوش بزنم. یعنی بزنم به ابروهام؟ نمیریزه که نه؟

لطفا لایک نکنین مرسی💝