2733
2739
عنوان

دوستانی که ایفون دارید کرفسم قطع شده چجوری دوباره نصبش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 44 پست
اینستا و ایکس موزیک منم رفته  ای خدااااااا چیکار کنمممم

اینستام هنوز کار میکنه البته از اپ استور دان کردم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
تنبلی ، وای فای نداریم تو خونه باید می بردم خدماتیا انجام میدادن حوصله ام‌نشد

حتما ببر هم سرعت گوشیت میره بالا هم خب چندتا قابلیت اضافه شده 

خاطرات ادم شاید مثل موادسوختنی باشد، میسوزند تا زنده باشند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینستا و ایکس موزیک منم رفته  ای خدااااااا چیکار کنمممم

من دارمشون فعلا

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
حتما ببر هم سرعت گوشیت میره بالا هم خب چندتا قابلیت اضافه شده 

آره باید ببرم 

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
2728
هر چی میزنم از اپ استور دانلود کنه  میزنه retry کامل دانلود نمیشه😑

وی پی ان تو روشن کن بعد برو اپ استوز

خب خب جا داره ی بارم بخاطر فقر بگیم خداروشکر😂😁وگرنه الان برنامه های رو گوشی ماهم تحریم میشد

😆😆😆😆

2738

حالا من ینی دستی باید بشینم کالری شماری کنم😐😐😐عهد قجره

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
الان شما ایفون دارا دلسوخته این، آه تون میگیره .هرچی میتونی این کله زرد رو با خائنین داخلی رو نفرین ...

برقا رو خاموش کنین همگی باهم😭

هفتصد و هفتاد مرتبه العن العن  علی بوووووووق

🧚‍♀️
2706