2737
2734
عنوان

مشکلات عجیب زندگی ما

| مشاهده متن کامل بحث + 4134 بازدید | 22 پست

شاید واقعا زیادی حساسی.

به نظر من دفعه بعد که باهات قهر کرد و حرف نزد تو هم باهاش حرف نزن. نه اینکه تو هم قهر کنیا.ولی کاری باهاش نداشته باش فقط حرف های ضروری بزن ، مثلا بیا شام بخور و‌... . گاهی مردا دوست دارن ما حرف نزنیم😆

بزار خودش سر حرف باز کرد باهاش حرف بزن. بعدش زمانی که حوصله داره و شاده بهش گله کن بگو وقتی باهام حرف نمیزنی من خیلی ناراحت میشم.

مشاور که مطمئنم نمیره حرف هم نمیزنه وقتی حالش خوب باشه  دو کلام هم حرف جدی نمیزنه همش رو فاز مس ...

باید ببینی چجوری میتونی کمکش کنی افکارشو تخلیه کنه و بجاش حس خوب بدی بهش

من خودم قبل ازدواج خیلی خوب بودم

اما بعدش بخاطر ی سری مسائل و رفتار خانواده همسرم که اعتماد به سقف دارن خیلی تحریک پذیر شدم وحساس

اینا یجور نشخوار فکریه شاید تو موقعیت های مختلف بوده ریزه ریزه جمع میشه و هی بهشون فکر میکنه ومیچینه کنار هم و بزرگش میکنه و یجا منفجر میشه

من میفهمم حال شوهرتو😆

خیلی هواشو داشته باش

حالا شاید مرده کم حرفه خودِ من با حرف زدن تخلیه میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید واقعا زیادی حساسی. به نظر من دفعه بعد که باهات قهر کرد و حرف نزد تو هم باهاش حرف نزن. نه اینکه ...

قبلا این روشو امتحان کردم شوهرم خیلی مغروره اینجوری بدتر لج میکنه اخرین باری که این روشو در پیش گرفتم تا1 هفته باهم سر سنگین بودیم تااخرش من حوصله م سررفت وا دادم چون اصلا حوصله قهر و ادا اطوار ندارم اونوقت اونم خوب شد.چن بارم باهاش صحبت کردم گفتم بهتره حرف بزنیم نه اینکه فقط قیافه بگیریم.ولی کو گوش شنوا 

باید ببینی چجوری میتونی کمکش کنی افکارشو تخلیه کنه و بجاش حس خوب بدی بهش من خودم قبل ازدواج خیلی خو ...

ممنون دوست من. گفتم که ما اوایلش خیلی اذیت شدیم به خاطر توقعات خانواده من البته زندگیمون زهر مارمون بود همش ولی الان که توی خونه خودمونیم خیلی وقته مشکل حادی نداریم خداروشکر.

از یه طرف دلم برا شوهرم میسوزه که خانواده م اینجوری باعث از بین رفتن شخصیتش شدن منم هنوز  نتونستم ترمیمش کنم...از یه طرفم ازش دلخورم که اینهمه عشق و علاقه منو به خودش نمیبینه و میگه من نباشم تو زندگیت بهتره

2728
ممنون دوست من. گفتم که ما اوایلش خیلی اذیت شدیم به خاطر توقعات خانواده من البته زندگیمون زهر مارمون ...

برا شمام سخته ها اما باور کن شوهرت خودشم اذیته

من خودم گاهی دلم بحال شوهرم میسوزه که اینجورم

خیلی رعایتمو میکنه😊

الان خیلی بهترم

اما بریم شهرشون و برگردیم دوباره بهم میریزم

خدا به همه مون کمک کنه

بچه ها براي مشكلاتتون پيش دعانويس نريد لطفا همشون شيادن و دزدن 

٠٩١٦٩٢٣٩٣٤٩ عزيز مرداسي معروف به اقاي اهوازي 

اين يه كثافته كه از دخترها سواستفاده ميكنه به بهانه اينكه ميخاد به عشقشون برسونه

اول يه طلسم و دعا ميده كه اثر نداره وقتي بهش ميگي دعات اثر نداشت ميگه بايد طلسم شيطاني انجام بدي كه عشقت بياد پيشت و بمونه و أزواج كنه باهات ميگه طلسم شيطاني نياز به ارتباط جنسي داره بايد حروم انجام بدي و نجس باشي و .... اين كثافت كه اميدوارم هر جا هست خون گريه كنه و تا أبد زمين گير بشه چندتا شماره اعتباري هم داره

توروخدا اعتماد نكنيد نكنيد نكنيد 

2740