2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1938626 بازدید | 85578 پست

سلام امروز خونه بودیم تا ظهر فقط آشپزخانه رو جمع و جور کردم 

ی جارو کشیدم 

همسرم بچه ها رو برد دوچرخه بازی 

من ی دوش گرفتم 

دوسری لباس اتو کردم 

دو دفعه لباس ریختم فقط ی سری جمع شده 

میخواستم کیک درست کنم نشد 

می‌خواستیم بریم بیرون ماشین استارت نخورد جنس بی کیفیت داخلی همسرم مجبوره بمونه فردا زنگ بزنیم امداد سایپا بیاد ببینه 

دوست عزیزی در مورد برنانه ریزی سوال کرده بود برنانه ریزی حیطه مورد علاقه من ولی به قول خودتون گسترده است برای برنامه ریزی شما با اعداد ۳۶۵،۳۰،۷و۲۴ که تعدا روزهای سال وماه وهفته وروز سرکار دارید

ودر حوزه های شخصی تون،کاری تون،خانه داری،تایم کلاس یا مدرسه بچه ها والی ماشاا...از روتین پوستی تون تا نماز تون یا فلان سفر تفریحی تا پس اندازتون

بستگی به الویت وسبک زندگی تون داره فقط به قلم وکاغذ یا دفترچه یادداشت گوشی تون نیاز دارید اول الویت هاتون مشخص کنید بعد با این اعدادیی که اسم بردم براشون برنامه ریزی کنید.ممکنه اولش برنامه ریزی هاتون ناکارمد باشه ولی به مرور قلق اش دستتون میاد اینترنت هم پر از ایده است می تونید استفاده کنید‌.

شادی صدام کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیزی در مورد برنانه ریزی سوال کرده بود برنانه ریزی حیطه مورد علاقه من ولی به قول خودتون گسترده ...

من واقعا با برنامه ریزی کارام بهتر پیش می ره البته برنامه ریزی با به اصطلاح زندگی پادگانی فرق داره سعی کنید.

واینکه اگه یه وقت کارها با برنانه شما میش نرفت چون از بچه ها تا همسرتون تا همسایه،فانیل،اب وهوا ،بلیط سفرتون،قبولی تو ازمون تا هزار تا چیز دیگه ممکنه تو دست شما نباشه ولی شما تا جایی که دست شمااست تلاش تون بکنید تا همسو با برنامه هاتون جلو برید

شادی صدام کنید
2728