2733
2734
عنوان

دیدن این عکسارو حیفه از دست ندین 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 20 پست
من تو کانالتون هستم ولی کانال پارچه رو نمیتونم پیدا کنم. میشه همینجا بگید

عزیزم تنوع پارچه ها بالاست اینجا نمیتونم عکس بفرستم 

شما در تل گرام پیام بدین من لینک کانال پارچه رو تقدیم میکنم

اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
عزیزم تنوع پارچه ها بالاست اینجا نمیتونم عکس بفرستم  شما در تل گرام پیام بدین من لینک کانال پا ...

پیدا کردم گلم ممنون😍

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید