2733
2739
عنوان

حس و حال مادری و خاطره غربال گری

| مشاهده متن کامل بحث + 1931 بازدید | 138 پست
ببین چون حال خود منو خوب کرد و باعث شد افکار منفی سراغم نیاد اره بهش معتقدم . ممنونم خانمی خدا حاجت ...

اوخی😻 چه دعای نابی👌 خوشمان آمد😁😍

همچنین امیدوارم خواسته دل شما با خواست پرورگار یکی بشه و بهش برسی.الهی آمین🙏

وای سمیتا جون به خدا گریه ام گرفت.مبارکت باشه مادرشدنت الهی فدات شم.چه حسای قشنگی رو تجربه کردی.انشا ...

دریا جونم در چه حالی  خوبی ؟  چه خبر از نی نی تو دلیت

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سمیتا جون خیییییییییلییی خوشحال شدم که نی نیت سالمه و همه چی خوبه. درسته که تو مصیب دوست داشتی ولی د ...

سحر کجایی عزیزم ‌ سرگرم  کوچولوت شدی و اینجا نمیای ؟ بیا یه حالی از خودت بده 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
سحر کجایی عزیزم ‌ سرگرم  کوچولوت شدی و اینجا نمیای ؟ بیا یه حالی از خودت بده

سلام دوست خوبم از شما چه خبر؟ حسابی مشغول دخمل کوچولوام که حسابی شیطون شده.یه آتلیه آنلاین هم راهندازی کردم عکسای کوچولوها رو آتلیه ای میکنیم. دختر گلت چطوره؟

Www.instagram.com/photo.reihane 

این آدرس پیجمه خوشحال میشم بیای سر بزنی بهم.

راستی اون گروه واتسابی رو دارید هنوز؟

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*
2728