2737
2734
عنوان

شوهرم میخواد زن بگیره😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 8160 بازدید | 77 پست
خانوما یکم بهم یاد بدیین چطور کاری کنم شوهرم پیشرفت نکنه روز به روز داره پیشرفت میکنه و ادم بی جنبه ...

عشقم من اگه طبیب بودم سر خود دوا نمودم.شوهر من خسییییییس تا دلت بخواد پول اصلا بهم نمیده ها اصلا اما برام خرید میکنه مثلا لباس و اینا خودش میاد باهام منم اصلا دلم نمیسوزه گرونترین جنس تو بازارو میخرم.یا به رستوران و شکم خرج میکنه هفته ای سه چهار بار بیرون غذا میخورم.مسافرتم میترکونم از خرج یه وعده هم نمیپزم .اما پول و پس انداز و طلا صفرم .ماشین زیر پاش هیونداس میگم یه پراید برام بگیر دریغا

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است
نصف اموال نمیرسه از یه وکیل تو نی نی سایت پرسیدم مهریه من پنجاه میلیون پول ناقابله که به زور با این ...

ای بابا ینی چی

تو در قبال کار تو خونه شم میتونی پول ازش بگیری.خرج نمیکنی اونم داره وضعش خوب میشه.ازین حرفام ک میزنه.اینا همش علامت خطره

غر بزن.بگو بگو 

نمیتونه نده قانونا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم تو چهار سال ازدواج خوب پیشرفت کرد.ماشین مغازه خونه ....

من خییییلی کم خرجم.دلمم میسوزه میگم بذار با چیزای ارزون رفع حاجت کنم

اما اشتبااااااااهست