2733
2739
عنوان

خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 23 پست

من هر دو پسرم رو تو بیمارستان انجام دادیم

پسر دومم در یکی از کشورهای مسلمان حاشیه خلیج فارس رایگان انجام دادن حالا ما توکشورمون باید پول بدیم اونجا میگفتن سنت الرسول و بابتش پولی نمیگرفتن

فقط بار اولی که جیش میکنه خیلی گریه میکنه بعدش ارومتر میشه ولی کلا سخته یادم افتاد پسرم ضجه میزد پدر ...

ببخشید که یاداورش شدم امیدوارم از فرداش راحت بشه 

وای خدای من کی میشه تموم بشه

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هر دو پسرم رو تو بیمارستان انجام دادیم پسر دومم در یکی از کشورهای مسلمان حاشیه خلیج فارس رایگان ...

ایران متولد نشدن پسرتون؟ اره هزینه اش250

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
اخه یعنی اونقدری بی حس میشه که تیغ وحس نکنه؟ 😥 ولی سوزن که میره توپوستش چی دردای بعدش😭😭

سوزن که با سرنگ انسولین بیحسش می کنن فکر کن واکسنه بعدم که بی حس میشه هیچی نمی فهمه تا ۱۰ دقیقه بعد از عمل بعد گریه می کنه تا جیش کنه سعی کن زیاد بهش شیر بدی زود جیش کنه بعدم هر ۴ ساعت آستامینوفن و خواب اونجاهم اگه دیدی صدای گریش میاد از درد نیست اون بی حسه گریش مال اینه که تو یه جمع غریبه 

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
2728
سوزن که با سرنگ انسولین بیحسش می کنن فکر کن واکسنه بعدم که بی حس میشه هیچی نمی فهمه تا ۱۰ دقیقه بعد ...

مرسی گلم 😘کی میشه تموم بشه وخوب بشه راحت بشم 

چه جالب لیزر رو نشنیده بودم راضی بودید  هزینه چقدر دادید

رایگان بود، بیمارستان تأمین اجتماعی بردیمش.

و بسیار هم راضی کننده بود.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2738
چقدر خوب پس بیمه تامین اجتماعی دارید فکر میکنم بیمه تامین اجتماعی از خدمات درمانی خیلی بهتر باسه

خیلی عالیه.

چون‌کاملا رایگان انجام میدن خدماتشونو.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران