2733
2739
عنوان

اعتقاد مادر شوهر 😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 104 پست
این چه حرفیه جونت سلامت باشه  ، فعلنی وقت نمازه ، همدیگه رو دعا کنیم .

التماس دعا گلممم

من مدرسه که میرفتم همیشه سرکلاس به این فکر میکردم پنکه سقفی بیفته کله کیا قطع میشه 😐😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا مادرشوهر من که همچین اعتقادی نداره بارها هم از من تشکر کرده از اینکه به پسرش آرامش میدم و مراقب ...

خوش به سعادتت. مادرشوهرت خیلی با شعور و فهمیدست واقعا. خدا خیرش بده.

خدا جونم میشه منو لایق بدونی و ی نی نی خوشگل و سالم بهم بدی. قول میدم مامان خوبی باشم.  مرسی خدا جونم عاشقتم.

شماهایی که میگین مادرشوهرای ما همچین اعتقادی ندارن، تو دلشون نیستین که. شک نکنید یه مورد بهتر از شما ببینن، حداقل تو ذهنشون اینو میگن

خخخخخ

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2728
شماهایی که میگین مادرشوهرای ما همچین اعتقادی ندارن، تو دلشون نیستین که. شک نکنید یه مورد بهتر از شما ...

والااااا ازین موقع تا به الاااان داررررم بشووون میگماااا باور نمیکنن 

هههههههه

من مدرسه که میرفتم همیشه سرکلاس به این فکر میکردم پنکه سقفی بیفته کله کیا قطع میشه 😐😆
والااااا ازین موقع تا به الاااان داررررم بشووون میگماااا باور نمیکنن  هههههههه

اره بابا

بصورت دیفالت این ذهنیت رو دارن همه شون

حالا بعضیاشون خوددار تر هستن. بروز نمیدن

بعضیا پرروتر هستن و بروز میدن

وگرنه سرو ته یه کرباسن

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
اره بابا بصورت دیفالت این ذهنیت رو دارن همه شون حالا بعضیاشون خوددار تر هستن. بروز نمیدن بعضیا پر ...

تو روووحت مردم از خنده 😂😂😂😂😂😂

2738

اتفاقا من یه بار از حرف از هنر و خیاطی و گلدوزی و ..شد من گفتم من هیچ هنری ندارم هیچی بلد نیستم مادرشوهرم گفت عوضش تو معلم شدی از همه چی بهتره میخای چکار گلدوزی و خیاطی و ارایشگری رو

انقد تعریفش بهم چسبید کیف کردم مگه الکیه مادرشوهر از آدم تعریف کنه!!!

اتفاقا من یه بار از حرف از هنر و خیاطی و گلدوزی و ..شد من گفتم من هیچ هنری ندارم هیچی بلد نیستم مادر ...

شوماااا زیاد خوشانسی ههههههههه

خوشابحالت 

2706