2733
2734
عنوان

خواستگار دخترخالم

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 44 پست
خب این خیلی بده  من تا قبل دانشگاه همینطور بودم و اصلا جایی نمی‌رفتم و تازه انتظار داشتم خواست ...

اینم سنتی همش معرفی میکنن شهر نسبتا کوچیکیه و زیاد مورد داشته البته این اواخر مورداش شرایط مالی زیاد خوبی نداشتن ،ولی این پسر چهار پنج تا خونه و مغازه و کار مناسب داره و زحمت کشه حتی خودش دیگه کار نمیکنه و مغازشو داده شاگرداش اداره میکنن تولیدی مبلو کارای چوبی کلا

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...
کجا عزیزم؟ جدیدا زیاد سایت نمیام

توی یکی از تاپیکاتون. 

میشه بیاین تو این تاپیک و نظرتونو بگین 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2509184/خانم-های-گل-بیاین-بگین-حرف-های-خواستگارم-منطقیه-من-در-جوابش-چی-باید-بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان پسرهای اواخر دهه شصت با دخترهای اوایل دهه هشتاد ازدواج می‌کنند، موردهاشو زیاد دیدم. چون این پسر ...

فقط میشه تاسف خورد

واقعا وحشتناکه

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2728
الان پسرهای اواخر دهه شصت با دخترهای اوایل دهه هشتاد ازدواج می‌کنند، موردهاشو زیاد دیدم. چون این پسر ...

موافقم مرد پخته خیلی بهتره 

اینم سنتی همش معرفی میکنن شهر نسبتا کوچیکیه و زیاد مورد داشته البته این اواخر مورداش شرایط مالی زیاد ...

با توجه به شرایط جامعه و پسرها این آدم مرد زندگیه.. برای کسی که بخواد زندگی کنه وگرنه کسی که ایرادگیر باشه از هرچیزی ایراد میگیره بالاخره نفر بعدی هم که بیاد شیش دونگ نیست... هرچه این آدم شرایطش به یه مرد اهل زندگی بیشتر میخوره اسمشم میتونه محمدتقی صدا کنه

بعضی مردا سن کم میگیرن میگن به روش خودمون بزرگش میکنیم من زیاد تفاوت سنی رو نمیپسندم ،دخترخالم هم خودش ۳۳سالشه پس پسر ۳۸۳۹ ساله بهش میخوره ،من خودم و شوهرم هم سنیم ولی بیشتر وقتا فک میکنم من زرنگترو باهوشترم

2738
با توجه به شرایط جامعه و پسرها این آدم مرد زندگیه.. برای کسی که بخواد زندگی کنه وگرنه کسی که ایرادگی ...

آفرین حرف حساب زدی خود دخترخالم خواست نظرسنجی کنم براش طذفو پسندیده ولی ایراد گیری میکنه من گفتم مال اینه نرفتی سر خونه زندگی اول راهی تجربه نداری و هنوز مهری بهش نداری

سلام منو بهش برسون از طرف من بگو باش تا صبح دولتت بدمد 

ممکنه کیس بهتری بیاد که احتمالش کمه الان این خانم 

الان من اطراف خودم پسر سی و چهار پنج ساله هم سن ایشون که سرش به تنش به ارزه نمیبینم 

حالا مثلا بخ‌واد چهارسال بزرگتر هم باشه 

پسری که تو این سن مجرده جالب نیست 

حالا ممکنه یکی باشه ولی عمومی نیست

آفرین حرف حساب زدی خود دخترخالم خواست نظرسنجی کنم براش طذفو پسندیده ولی ایراد گیری میکنه من گفتم مال ...

به دختر خالت بگو سیاست داشته باش الان دیگه تو اجتماع هم چیزی واسه دخترا نریختن قشنگ بره مهر پسره رو جلب کنه و با امکانات و دارایی پسره یه زندگی مرفه رو تجربه کنه و صاحب زندگی بشه چی هست تو اجتماع همش توهمه سرکار رفتن اصلا خوب نیس واسه زن زود شکسته میشه تو خونه به خودش برسه و خانومی کنه

ربطی به شوهر داشتنت نداره .حتما حسودی دختر خالتو میکنی دوس داری با یه آدم ساده ازدواج کنه دلت خنک شه

نه من باهاش مثل خواهرم و خودش خواست تاپیک بزنم نظرسنجی کنم و میبینه همه این حرفارو ،منم خودم تحصیلکرده ولی شوهرم دیپلمست و کار آزاد خداروشکر کمبودی ندارم تقریبا خواستگار دخترخالم از شوهر منم شرایطش بهتره چهرشم من عکسشو دیدم بد نیست ظاهرش خوبه ولی دخترخالم خیلی لاکچریه😃و تیپای بهتر میپسنده،بنظر من شعورو شخصیت مهمه نه تحصیل مطلق،چون خیلیا دکترم ولی بی شعورو بی فرهنگن،پس اخلاق و شرایط مالی مناسب خیلی مهمه و شخصیت خانوادگی ظاهر در حد اینکه بدل بشینه و تو ذوق نیاد

به دختر خالت بگو سیاست داشته باش الان دیگه تو اجتماع هم چیزی واسه دخترا نریختن قشنگ بره مهر پسره رو ...

والله بخدا میگم ادعا نکن همه آدما در یه سطحن و تحقیر نکن ادمارو تا خدا بیشتر بهت نظر کنه چون واقعا ایرادات بنی اسراییلین،الان دخترای فامیل همشون حسرت میخورن این آقا تقی به این خوبی اومده برات و الان بیشتر پسرا بیکارن و مشکل اقتصادی خودش بیشتر باعث دعوای زنو شوهر است ایندوره

2706