2733
2734
چندتا دستور پخت  داره 😰؟؟؟

اره عزیزم چندین‌مدل مختلف میشه پختش 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
🤔🤔🤔 فکر کنم خیلی خوب باشه دلم خواس 😍

آخی عزیزم. کاش نزدیک بودیم برات یه بشقاب ازش می آوردم. 😍😘

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
مرسی ببخشید وقتت رو گرفتم بعد از ارایه پایان نامه و دفاع میرن برای طرح؟طرخ معمولا بر چه اساسی فرستاد ...

بعد از دفاع و تایید مدرک شما باید ثبتنام طرح داشته باشید که دو نوع اعزام مستقیم و ثبتنام ادواری داره

محل طرح رو خودتون انتخاب میکنین.مثلا در حدی که میخواید برای کدوم شهر باشید و اینکه بهداشت باشید یا درمان

دیگه اونوقت محل دقیق رو دانشگاهی که انتخاب کردین تعیین میکنه.تاهل هم تاثیر داره برای اینکه محل طرح به محل اشتغال همسر نزدیک تر باشه

فقط شهرهای بزرگ که همه تمایل دارن خیلی شرایط خاصی داره که اولین آیتم اون پارتی و بعدیش داشتن فرزند هستش که الویت با بچه زیر یکسال هست و بعدش بچه ای که مدرسه میره

سوال دیگه ای داشتین در خدمتم