2737
2734
عنوان

آمادگیشو دارین اگه ی روز بچتون بیاد بهتون بگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای اولین باره شنیدم خیلی میترسم 😔😔😔😣😣😣اخه چرا اینجوری میشن ...دلیلشو مشخص نشده؟

نه عزیزم دلیل خاصی نداره...

وااا برای چی ترسیدی میگم برای بچه دار شدن باید آمادگی هر مسئله ای از جانب بچه داشته باشی قرار نیس همه بچه ها این مشکلو داشته باشن ک...

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

حتما اولش بهم می ریزم

ولی حقیقت اینه که یه مادر قبل از اینکه بچه بگه خودش متوجه میشه

از رفتارها و واکنش های بچه به روابط اجتماعی

فکر میکنم خوب درکش کنم

بعد هم میریم تراپی و میبینیم که ایا مشکل ترنس سکچوالیسم هست یا هوموسکچوالیسم

راستش با جفتشون خوبم

و دوستای هومو دارم که واقعا موفق و خوب هستند

دوست دارم عزیزانم(بچه نخواهم داشت) فارغ از جنسیت شاد و بالنده باشند

😁
وای اولین باره شنیدم خیلی میترسم 😔😔😔😣😣😣اخه چرا اینجوری میشن ...دلیلشو مشخص نشده؟

چرا میترسی

در مورد عدم تطابق ظاهر جنسی با جنسیت زنتیکی خیلی دلایل هست

یکی اش اینه که در ماه سوم تا چهارم بارداری که اعضای تناسلی خارجی درست میشن مادر با هورمون جنسی مردانه (مثل قرص سیلدنا فیل) تماس داشته باشه یا در بدنش ترشح بشه و به جنین برسه

اینطوری جنین ظاهر مذکر خواهد داشت ولی میتونه در باطن و ژن مونث باشه

کلا بدن زن باردار اینجوریه که ترشح هورمون مردانه (به میزان بیشتر از حد عادی) در ماهه سوم و چهارم باعث میشه جنین ظاهر مذکر و عدم وجود ظاهر مونث بده

پس اگر مادری بدنش هورمون مردانه رو ترشح نکنه یا دیر ترشح کنه جنین پسر میتونه ظاهر مونث داشته باشه

این اختلال ناشایع هست و لازم نیست نگران باشی عزیزم

😁
2738
اگه تونستیداستان زندگیمو بخون  نمیدونم چرا هنوززنده ام😣😣😣

اره مال شماهم خیلی ناراحت کنندس 😔😔😔ولی از ترنس بودن خیلیییی بهتررره😔😔😔😔اصلا نمیتونم ترنس تصور کنم مخصوصا اگه پسر بخواد دختر شههه😔😔😔اوج وحشتناااک بودنههه