2737
2739
عنوان

خانومای مشهدی کیا دکتر ادهمی میرفتن تو بارداری؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6291 بازدید | 59 پست
میگن دکتره خیلی مجوزو این جور چیزا داره خیلی هم گرون نمیشه

اهان بعد شوهرت بهت نگف تو ازمایشگاه بهش چیزی دادن بزنه یا فیلم پ رن نشون دادن تا ازمایش کنن

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
عزیز میگم شما شوهرت رفت ازمایش فیلم بهش دادن نگاه کرد 

واه نه باز این جدید بود از کی شنیدی؟؟

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان بعد شوهرت بهت نگف تو ازمایشگاه بهش چیزی دادن بزنه یا فیلم پ رن نشون دادن تا ازمایش کنن

یعنی چی بزنه؟

اینارو شنیدی یا داری از خودت درمیاری؟؟

2728
اینارو شنیدی یا داری از خودت درمیاری؟؟

گفتم از تو بپرسم اگه اینجوریه عمرا بذارم شوهرم ازمایش بده

خدایی چقد مردم دروغگوان 

نمیدونی راست میگن یا دروغ 

گفتم از تو بپرسم اگه اینجوریه عمرا بذارم شوهرم ازمایش بده خدایی چقد مردم دروغگوان  نمیدونی را ...

دروغه میرن تو دسشویی خودارضایی

2738
دروغه میرن تو دسشویی خودارضایی

خب میگن با یه چیزی باید تحریک بشن پرستار مرد فیلم میبره نشون میده 

والا منم نمیدونم یکی دگ میگف یه مایع ای دادن بهش زده به ده دقیقه نکشیده اومده 

نه هفته پیش سقط داشتم اره بیام ببینم چجوریه اگه خوب بود همونجا بمونم شما هم میری اونجا دگ سعید زاده ...

شما تا دو دقیقه پیش میگفته بالانسبت سگه و از دکتر خودتون تعریف میکردین که عااالیه حالا تصمیم گرفتین برین پیشردکتر ترمه خانم

همه دنیا بخواد و تو بگی نه....نخواد و تو بگی آره تمومه...همین که اول و آخر تو هستی....به محتاج تو محتاجی حرومه ❤
شما تا دو دقیقه پیش میگفته بالانسبت سگه و از دکتر خودتون تعریف میکردین که عااالیه حالا تصمیم گرفتین ...

الان مشکل تو چیه؟

با چی مشکل داری؟

خب که چی؟

دوس دارم مشکلیه؟

شما تا دو دقیقه پیش میگفته بالانسبت سگه و از دکتر خودتون تعریف میکردین که عااالیه حالا تصمیم گرفتین ...

بعدشم من گفتم دکترم خوب نیس؟

اگه بیشتر چشماتو باز میکردی میدیدی گفتم بقیه خیلی ازش تعریف کردن میخام برم راجب سقطم بپرسم ک هنوزم نرفتم

فک نکنم رفتن یا نرفتن من به شما ربطی داشته باشه درسته؟

بهتره سرتو بکنی تو زندگی خودت دختر

بعدشم من گفتم دکترم خوب نیس؟ اگه بیشتر چشماتو باز میکردی میدیدی گفتم بقیه خیلی ازش تعریف کردن میخام ...

اولا که من مادر دو تا بچه ام بعدشم شما بهتره یاد بگیری از راه نرسیده زرتی تو دل کسی رو خالی نکنی که عه شنیدم دکترت سگه...اونم یه آدمی که مثل ترمه خانم که استرسی هست اصلا اون نه هر خانم باردار دیگه ای...یاد بگیر ازین به بعد یکم با احتیاط تر حرف بزنی..ان شاءالله خودت باردار که شدی میفهمی هر حرفی تو روحیه آدم چقدر تاثیر داره..در ضمن الان نگو وای من دلم شکست چون باردار نیستم و اینا تریپ غم برندار من خودم یک سال بیشتر بچه دار نشدم پس میفهمم اونی که منتظره چه حسی داره

همه دنیا بخواد و تو بگی نه....نخواد و تو بگی آره تمومه...همین که اول و آخر تو هستی....به محتاج تو محتاجی حرومه ❤
اولا که من مادر دو تا بچه ام بعدشم شما بهتره یاد بگیری از راه نرسیده زرتی تو دل کسی رو خالی نکنی که ...

من جمله اخرو متوجه نشدم

اولا من معذرت میخام بابت بی ادبیم

دوما من اینجا کسیو از روی نوشته نمیتونم بشناسم

سوما دکتری ک معرفی کردم واقعا عالیه و وقتی میبینیش اروم میشی منم کم از استرسی ندارم

چهارما من هرچی گفتم بعدش تموم شد بحثمون و حل شد

دگ فک نکنم چیزی مونده باشه بعد یک هفته اومدین توضیح میدین

2706