2737
2734
عنوان

دردغگویی در نینیسایت

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 39 پست
اگه بیام تاپیکت ممکنه بهت شک کنم. مخصوصا اگه داستان زندگی و قطره چکونی باشه یا قصد پربازدید باشه&nbs ...

اگ امضامو بخونی من کاربری قدیمی هستم خودمم اهل پربازدید شدن نیستم تاپیک های قطره چکونی نمیرم  اصن بیشتز دوسدارم با حرفام بچه هارو بخندونم اینجا

هلن ۷۸‌هسدم کاربریم ترکید   کثافطا گولم زدن😂
حالا یکی بود چند وقت پیش یکی از بچه ها رسواش کرد

نمیدونم  چطور میتونن اینکارو انجام بدن من که بهش فکرمیکنم عذاب وجدان میگیرم چه برسه به اینکه انجام بدم. ....😥😥

عطر گل هستم ....عقده گزارش داشتن ... رو كاربري بيگناه من خالي كردن ...👎🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ امضامو بخونی من کاربری قدیمی هستم خودمم اهل پربازدید شدن نیستم تاپیک های قطره چکونی نمیرم  ا ...

منم ورودی ۹۶هستم ولی دوباره عضو شدم 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
2731

منم زیاد دیدم. مثلا یه نظری میدن ولی داخل تاپیک های خوشون معلومه دروغ میگن. مثلا یه نفر میگفت چندساله خارج از کشور زندگی میکنه ولی تاپیک میزنه کجای تهران مانتو ارزون هست.یا میگه پزشکه بعد نمیتونه ازمایش ساده تیروئید بخونه

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  
2738
نمیدونم  چطور میتونن اینکارو انجام بدن من که بهش فکرمیکنم عذاب وجدان میگیرم چه برسه به اینکه ان ...

عزیزم شخصیت ادم هرکسی خودشو نشون میده . یه بار یکی تاپیک زده بود بعد رفته بود تاپیک دیگه میگفت که دارم میخندم یه خانم اسکرینش گذاشت