2733
2734
عنوان

خانومای باسلیقه کمک لطفا+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 40 پست
انگار هاله است  هاله دو رنگ دوستم سه ماه پیش سر کرده بود  بنظرم صورتی طوسی بود واقعا عال ...

چه جالب

باید خیلی قشنگ باشه

ممنون

میرم میگردم ببینم میبینم

اون امتحانی که تو مدرسه به خاطر کم شدن نمره ش کلی غصه خوردیم و از این و اون حرف شنیدیم الان کوووچکترین اهمیتی واسه مون نداره!!! چندسال دیگه نظرمون نسبت به امروز هم همینه! پس بی خیال!!! هرچی آرزوی خووووبه مال ما :)
چه جالب باید خیلی قشنگ باشه ممنون میرم میگردم ببینم میبینم

اره عزیزم حتما پیدا میکنی قشنگشو...

عکس مانتوتو داشته باش تو گوشیت فروشنده ها اکثرا خوب کمک میکنن ازشون راهنمایی بخواه 

یا بهشون بگو که چه رنگ و طرحی مد نظرته

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اره عزیزم حتما پیدا میکنی قشنگشو... عکس مانتوتو داشته باش تو گوشیت فروشنده ها اکثرا خوب کمک میکنن ا ...

ممنون عزیزم

اون امتحانی که تو مدرسه به خاطر کم شدن نمره ش کلی غصه خوردیم و از این و اون حرف شنیدیم الان کوووچکترین اهمیتی واسه مون نداره!!! چندسال دیگه نظرمون نسبت به امروز هم همینه! پس بی خیال!!! هرچی آرزوی خووووبه مال ما :)
2731
یه چیز دیگه هم که خیلیییی خوشگل می‌شه، روسری تک رنگ زرشکی بگیر دورش نوار توری قلاب بافی کرم رنگ بدوز ...

چراغ قوه جان از این نوارها منظورم بودش. روسریت همین‌جور توپ توپی هم باشه عالیه به لباست میاد😃

💙صدا کن مرا... 
منم اصلا از بیرونیا خوشم نیومد. در عین حال که قشنک نیستن خیلی گرونن! من از خیاط پرسیدم گفت مهم نیس. ...

خیلی ممنونم از راهنمایی هات عزیزم.انشاالله به خوشی بپوشی.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
چراغ قوه جان از این نوارها منظورم بودش. روسریت همین‌جور توپ توپی هم باشه عالیه به لباست میاد😃

ممنون عزیزم. متوجه شدم. اتفاقا امروز قیمت کردم متری 16بود  فکرمیکردم ارزونتر باشه   

آره قشنگه ممنونم

خیلی ممنونم از راهنمایی هات عزیزم.انشاالله به خوشی بپوشی.

ممنون. همچنین شما ایشالله بدوزی و به خوشی بپوشی

ممنون عزیزم. متوجه شدم. اتفاقا امروز قیمت کردم متری 16بود  فکرمیکردم ارزونتر باشه     ...

قربانت. وااااییییی نازک‌هاش قبلا متری سه تومن بود خیلی پهن‌هاش نزدیک ده تومن نهایتا چطور الان اون نازکا شده ۱۶😣😣

💙صدا کن مرا... 
قربانت. وااااییییی نازک‌هاش قبلا متری سه تومن بود خیلی پهن‌هاش نزدیک ده تومن نهایتا چطور الان اون نا ...

خواهرجان 1600بود 

این خرازی نزدیک خونه مامانمه. امروز رفتم دکمه بخرم از آقاهه پرسیدم گفت 1600. دیروز قیمتو خودم خوندم که کنارش ریز نوشته شده بود. من یه صفر بیشتر گذاشتم     

خوب شد امروز رفتم وگرنه به همه اطلاعات غلط میدادم   

خواهرجان 1600بود  این خرازی نزدیک خونه مامانمه. امروز رفتم دکمه بخرم از آقاهه پرسیدم گفت 1600. ...

ایییییی واااااییییی خدا رو شکر خیالم ر راحت کردی فکری بودم اصن دیشب خوابم نمی‌برد وای وای😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

💙صدا کن مرا...