2733
2739
عنوان

شوهرم تو ت ل گرام پیاماش حذف میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 48 پست
اول به خاطر اینکه راهنماییت کنم دوم اینکه بدبخت شوهرت معلومه مشکل زیاد داری.سوم اینکه آدم با یه آدم ...

ب کوری چشم حسودا و خداروشکر تو زندگیم هیچ مشکلی ندارم و شوهرمم برام میمیرع

ولی تو انگار خیلی سوختی😂😂😂😂😂😂

خدایا ببخش اگر گاهی گم میکنم راهت را...
آخه من احمق در باره خانوادم چیزی از پنهان نمیکنم اما اون..

این که شما پنهان نمیکنی به خودت مربوطه!!

من خودم گوشی شوهرم دستم باشه،اونم خودش بده که کاری انجام بدم نه اینکه خودم بردارم،حتی اگه با برادر خودم چت کرده باشه هرگزززز باز نمیکنم هرگززززز

با خواهرش میخواد در مورد خانواده خودش صحبت کنه دلیلی نداره عروس همه چیو بدونه،شما هم ازین ببعد نگو ک توقع نداشته باشی،هرچند میدونم ماها مبگیم ک سبک بشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این که شما پنهان نمیکنی به خودت مربوطه!! من خودم گوشی شوهرم دستم باشه،اونم خودش بده که کاری انجام ب ...

حرفات قشنگ بود چقد خوبه خودت رو کنترل میکنی و کنجکاو نیستی خدا کنه منم همینطوری بشم 

👈خنده تلخ آدما همیشه از دلخوشی نیس گاهی شکستن دلی کمتر از آدمکشی نیست👉
این که شما پنهان نمیکنی به خودت مربوطه!! من خودم گوشی شوهرم دستم باشه،اونم خودش بده که کاری انجام ب ...

راستی 10ساله نی نی سایت عضوی بهت تبریک میگم پس کلی تجربه گرفتی اینجا موفق باشی گلم

👈خنده تلخ آدما همیشه از دلخوشی نیس گاهی شکستن دلی کمتر از آدمکشی نیست👉
2731