2737
2734
عنوان

هفته چندم زایمان کردین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1080 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر

خدا حفظ اش کنه،برای منم دختره استرس دارم زودتر دردم بگیره دکترم مسافرته 39و 3روز برام زده

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2731
میخورم کم و بیش ولی زیاد حال خوردن ندارم و غذام مثل قبل از بارداریه

مقوی بخور حجم کم دفعات زیاد خیلی تاثیر داره

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
میخورم کم و بیش ولی زیاد حال خوردن ندارم و غذام مثل قبل از بارداریه

چند کیلو زیاد کردی؟

2738
خدا حفظ اش کنه،برای منم دختره استرس دارم زودتر دردم بگیره دکترم مسافرته 39و 3روز برام زده

ممنون عزیز

انشالله شما هم بسلامتی زایمان کنی و بچت بغلت بگیری

استرس نداشته باش.هرچی صلاحه همون پیش میاد

دردهایی که دارین چجوریه چند بار در روز؟ من پنج شش بار دارم

منم چار پنج بار دلدرد کمردرد پریودی دارم

ب دکترم گفتم پرولوتون داد

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤

من پنج شیش بار انقباض شکم دارم، از عصر شروع میشه چون بچه م هم صبحها و شهرها بیشتر خوابه . تکونهاش شبهاست.  

درد لگن و کمر ندارم ولی دکتر برای جلوگیری از زایمان زودرس بهم شیاف و پرولوتون داده

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
من پنج شیش بار انقباض شکم دارم، از عصر شروع میشه چون بچه م هم صبحها و شهرها بیشتر خوابه . تکونهاش شب ...

خب من هفته 37 رو تموم کردم

الان اگه زایمان کنم زودرس نیس

قبل از هفته 37 میشه زودرس

خب من هفته 37 رو تموم کردم الان اگه زایمان کنم زودرس نیس قبل از هفته 37 میشه زودرس

آره انشالله که بسلامتی نینی تو بغل کنی برا ما هم دعا کن این آخرش به خیر بگذره

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖

٣٨ هفته و ٣ روز

نور چشمم هميشه به يادتم 💔❤️                                            اين مجسمه زيبا (عكس پروفايلم) براي احترام به مادرانيست كه كودك خود را از دست داده اند، با عنوان " كودكي كه هرگز زاده نشد"👶🏻🍂