2733
2739
عنوان

کی به این کتاب کودک مجوز چاپ داده؟؟؟😐😐😐+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1514 بازدید | 51 پست

یکی از دخترخاله هام دختر ۱۸ ماهه داره میگه کتابا چرت و پرت ، مفهومش اینکه بابات ما رو ول کرده رفته و دیگه برنمیگرده ‌ و ..... 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانومی کدوم انتشارات هستش؟  ازش کتاب نگیریم

از دوستم پرسیدم ولی هنوز آنلاین نشده 

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁
استاااااارتررررررررراسم کتاب رو بگوووووو انتشارات رو.....خواهشا کجایی بیازود بگو

چشم عزیزم دوستم جواب بدم منم میفرستم اینجا

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁
2728
خب اسم کتاب چیه؟؟؟

عزیزم من پیام رو دیر دیدم و الان که پرسیدم آنلاین نیستش

به محض اینکه جواب بده منم میفرستم اینجا

هدف کتاب: خواستگاری دختر از پسر،خوار و هفیف کردن دختر ،کتک خوردن ،بی منزلت شدن مرد بعد از ازواج

رواج چند همسری  از قلم انداختی

عزیزم من پیام رو دیر دیدم و الان که پرسیدم آنلاین نیستش به محض اینکه جواب بده منم میفرستم اینجا

دوستت آنلاین نشد دروغگو؟

واسه دوتا ویو آبروی نویسندگانو نبرید این متن اصلا تایپ شدست فونت کتاب نیست