2737
2739
عنوان

برادرمو خانوادشو یساله ندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 21 پست

عزیزم فکر کنم شما زیادی کوتاه اومدی در مقابلش و همسرت عادت کرده.سخته مرد لج باز :((  ببین تنها چیزی که میتونم بهت بگم اینه که با زبون آرومش کنی و یکم سیاست.مثلا بگو خواب بدی دیدم خیلی آشفته ام و چند روز یکم ادا در بیار و گریه و اینا  :))

درد ما، مردمیست که قبل از نگاه کردن به خود؛میخواهند کشورشان را تغییر دهند ،مردمی که همه مینالند ولی خودشان را نمی بینند، درد ما مردم است ، آدمهاست ،همین خودمان ها...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تلگرامی با برادرتون در ارتباط باشید .تماس بگیرید .وقتی همسرتون نیست ..

اتفاقا چون‌خیلی دلتنگ بودم از دیروز با زنداداشم درارتباطم گفتم هروقت شوهرم نیس بهت زنگ میزنم

سردارم خداحافظ......
2731
اتفاقا چون‌خیلی دلتنگ بودم از دیروز با زنداداشم درارتباطم گفتم هروقت شوهرم نیس بهت زنگ میزنم

زن داداشتون ادم خوبی هستند .حالا نشکل ساز نشه بعدا?..کار خوبی کردید با برادرتون هم  تماس بگیرید حتنا انتطار دارن 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
زن داداشتون ادم خوبی هستند .حالا نشکل ساز نشه بعدا?..کار خوبی کردید با برادرتون هم  تماس بگیرید ...

آره خیلی خوبن من تاحالا بدی ندیدم... اونو روم نمیشه میخوام بعدتحویل سال زنگ بزنم

سردارم خداحافظ......
آره خیلی خوبن من تاحالا بدی ندیدم... اونو روم نمیشه میخوام بعدتحویل سال زنگ بزنم

خوب همینم خوبه حتما زنداداشتون به برادرتون میگن تماس گرفتید .انشالا ک سال جدید کدورت ها هم برطرفدبشه .زمان حل میکنه 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚