2733
2734

با لبخند بگو خانم برو از شوهر خودت تعریف کن 

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤

سر حرفه ی برگه ک برا خونه مادرشوهرم ک بود ک همه امضا کردن ‌برا وکالته خونه و ارثو اینا یهو گفتم علی شوهر جاریم  و فاطمه خواهرشوم وکالتو بگیرن دستشون کاراشو انجام بدن .‌یهو در اومد گف ک اینقدر کسی نبود بدین ب علی مهواین بدین .‌بد در میام شیرین زبونی میکنه میگه خالا اگع اقا مهدی بکنه ی چیزی ...مهدی شوهر منه ...ینی ای حرصم گرفت ک چکار شوهر من داره ...اگه شما بودین و خیلی از این چیزا به شوهرتون میگف چکار میکردین چی جپابشو میدادین خیلیم زبون بازه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دیگه این رفتارا خز شده. که حاریو ول میکنن برادر شوهرو باد میکنن تا جاریو حرص بدن. بیخیال . شما ...

اخه بد از اون دوباره اومذیم خونه ‌‌یکی زنگ زد ...بچم گف صدای زن بود البته درباره کار بود بلند بلند حرف میزدو ...گفتم کیه درست ج نداد تو این فکرم اینکه تو کار فرشع کارش شستشوعع چرا ی خانم چک بهش داده 

2728
اخه بد از اون دوباره اومذیم خونه ‌‌یکی زنگ زد ...بچم گف صدای زن بود البته درباره کار بود بلند بلند ح ...

عزیزم شما آنقدر تو جمع از شوهرت تعریف کن و بالا ببرش که نیازی ب خود شیرینی بقیه نباشه.