2733
2734
عنوان

من زشتم و هیچ خواستگاری تا حالا نداشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 59645 بازدید | 548 پست
دقیقا میفهمم چی میگی عزیرم کاش همه ی آدما هر چی میخواستن میتونستن داشته باشن ...این بزرگترین آرزومه

دوست من تاسی سالگی اصلا خواستگار نداشت.هم قیافه داشت هم تحصیل کرده و....ولی خب خواستگار نداشت.حالا پارسال شوهر کرد چه شوهری.دکترای برق داره انگلیس زندگی میکنه.دوستم خیلی خوشبخت شد خیلی.

اینو موافقم ولی منظورم اینه هرکسی یه جور قشنگه اینجور نیست که بگی لاغر باشی یا چاق قشنگی .... هرکسی ...

آره اما ایشون میگن یکی از دلایلم که احساس زیبایی نمیکنم لاغری ژنتیکی ام هستش و چاقی و لاغری هر دو تاش که از اندازه بگذرن عیب های ما را چند برابر میکنن مخصوصا لاغری بیش از اندازه که صورت را استخوانی میکند و فرم بدی یه عضله صورت میده 

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زشتا بیشتر شانس دارن، همین داداشم همه چی داره ولی وقتی میگیم زن بگیر، میگه زن زشت میخوام سیاه باشه لاغر باشه،ملاکش چیزهایی مثل صداقت و اینجور چیزاس، نترسید یه سری پسرا خنگ هستن مثل داداشم
2728

من یک خانم دعا نویس میشناسم که رفتم پیششون و خیلی از دوستامم براشون کار انجام داد و راضی بودن

شمارش

🔴09379570528🔴

مریم خاتون

شوهرم طلاقم داد و بچمو ازم گرفت

مریم خانم اول با دعا بچمو پس گرفت بعدشم کاری کرد شوهرم برگشت به دست و پام افتاد الانم در حال اقدام برای بچه دومیم🥰

مادرم بیماری لاعلاج داشت به لطف ایشون درمان شد

به جون یه دونه پسرم کل زندگیمو مریونشم

انشاالله گره از کار همه باز بشه

توکل کنید به خدا و باهاش تماس بگیرید

ازین الکی ها ام نیست که اینجا فقط میان آیدی میذارن خیالتون راحت

مریم خاتون

🔴09379570528🔴

همه کارم انجام میده،بخداوندی خدا ردخور نداره

سلام عزیزم برو توتاپیکم بخون یک دختر خانوم از سال ۹۱ دعا میکرد برای خواستگار امسال شکرخدا براش خواست ...

وای خدا انقدر شوهر مهمه 😂😂😂😂😂 این ۶ سال اگر برای قرب الی الله دعا میکرد عارفی چیزی میشد 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دوست من تاسی سالگی اصلا خواستگار نداشت.هم قیافه داشت هم تحصیل کرده و....ولی خب خواستگار نداشت.حالا پ ...

عزیزم انقدر ظاهر بین نباشید ماها که متاهلیم میدانبم ظاهر و باطن زندگیها متفاوت ....والا دختر خاله من انگلیس با چه دب دبه و ...ازدواج کرد همه حسرت میخورن ولی من میدانم چه عذایی میکشه چه شوهر گهی داره ....انهم دکترا داشت انگلیس 

2738
خال صورتو برو يه جا بردار فرق موهاتو عوض كن. كج بوده بده اينور، يه مدل خشگل كوتاه كن شايد خيلي بلند ...

عزیزم من این ها را میخونم خنده ام میاد..یعنی حسادت میکردی به دیگران ....والا من ۲۸ شوهر کردم نه دعا میکردم نه گریه نه چیزی همه رو هم رد میکردم اعتنا نمیکردم بنظرم زود ازدواج کردم ......میبینم دخترها چله میگیرن تاپیک بی شوهری میزارن التماس میکنن والا هم خندم میاد هم گریه که چرا انقدر زنای ما ذلیل شوهر هستن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂