2737
2739
عنوان

چطور یه مادر می تونه با دست خودش زندگی بچه هاش رو نابود کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 43 پست
خب اون یارو زن و بچه داره عزیزم اونا گناهشون چیه ی زن خراب شده روو زندگیشون 

من کاری به اون که اون آقا زن و بچه داره ندارم به هرحال انتخابشون این بوده که ازدواج کنن این همه مرد دوزنه که دارن خیلی خوب زندگی میکنن و به هردو زنشون میرسن حالا یا درست یا غلط این چیزا وجود داره و نمیشه انکارش کرد

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگی مادرشوهرتون به خودش مربوطه درسته کارش خوب نبوده ولی وقتی خودش به فکر ابروش نیست شوهر شا چرا بخ ...

آبروی شوهرم هم این وسط میره یکی بیاد بگه مادرت میره صیغه این و اون میشه چه حسی بهش میده

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
من کاری به اون که اون آقا زن و بچه داره ندارم به هرحال انتخابشون این بوده که ازدواج کنن این همه مرد ...

همه اینا به کنار. 

اینکار مخفیانه درسته؟ تو این ین؟ مگه دختر ۱۴ ساله ای که مخفیانه دوست پسر داری

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
2728
اخی خدا لعنتش کنه ولی عزیزم دخترم گناه داره طفلی کنار ی پدر هرزه زندگی کنه ارزو بغل مامانش داشته باش ...

قربونت برم بحث یکی دوتا بدی نیست 

این آدرسی که برات میذارم تاپیک خودم نیس ولی توش دردودل زیاد کردم، اگه دوس داشتی ۴پنج صفحه س بخون ببین من دارم چی میکشم به آخر خط رسیدم دیگه از صفحه دوم من تبادل نظر کردم به نام مریناز ۷۳ به انگلیسی 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2499241/شما-جای-من-بودین-میموندین-یا-طلاق-میگرفتین?postId=82350793

Merynaz73سابقم کاربریم ترکیده 😬😬😬
اخی خدا لعنتش کنه ولی عزیزم دخترم گناه داره طفلی کنار ی پدر هرزه زندگی کنه ارزو بغل مامانش داشته باش ...

هلاک شن همچین مردایی که به زندگیشون رحم نمیکنن بخاطر شهوت حیوونیشون 

اول که اصلا پاسور بچه هاش نبود همیشه از ما می گرفت برای خوش گذرانی و مسافرت و تفریح خودش  دوم ...

جواب اون دوستمون رو دادم گفتم که اینکه اون آقا زن و بچه داره به خودش مربوطه حالا انتخابش این بوده که بره با مرد زن و بچه دار خدایی نکرده حروم که نبوده خیلی از مردا دوتا زن دارن و خوش و خرم هردوشون رو دارن اداره میکنن شما کلا به ازدواج ایشون مشکل دارین نه اینکه اون طرف زن و بچه داره.یعنی اگه میرفت با یکی که زن و بچه نداش ازدولج میکرد شما مشکلی نداشتین؟بعدم کار خوبی میکنه که خودشو فدای بچه هاش نکرده شما برو یه خانوم رو پیدا کن که تموم زندگیش فدای بچش بشه به نظرت تهش اون بچه قدر میدونه؟

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2738
باشه عزیزم ختما ببخشید اگه نارحتت کردم الهی خدا خودش کمکت کنه 

نه عزیزم خیلیم خوشحال میشم همچین دوستانی دارم 

خدا کمک ابجیتون کنه، کاش شوهرش بمیره هرچه زودتر 

تاوان گندکاریای مردهاروهم زنهای بدبخت باید پس بدن 

همه اینا به کنار.  اینکار مخفیانه درسته؟ تو این ین؟ مگه دختر ۱۴ ساله ای که مخفیانه دوست پسر دا ...

اگه شما از اول شمشیر  از رو نمیبستین اگه شوهر شما همراه و همدلش بود و به جای تعصب بیجا مادرش رو درک میکرد مادرش هم ازش پنهون نمیکرد ازدواج حق هرکسیه حالا درست و غلطش مربوط به خودشه

نه عزیزم خیلیم خوشحال میشم همچین دوستانی دارم  خدا کمک ابجیتون کنه، کاش شوهرش بمیره هرچه زودتر ...

انشالله وای رفتم خوندم بخدا حق داری جدا بشی خیلی شوهرت بیشرفو فاسده مراقب باش مریض نشی ببین من شنیدم بچه اگه نه سالش باشه خودش میتونه بگه میخواد با کی زندگی کنه نگران نباش فقط خودتو بخدا بسپار انشالله دخترم کنار خودت باشه عزیزم

انشالله وای رفتم خوندم بخدا حق داری جدا بشی خیلی شوهرت بیشرفو فاسده مراقب باش مریض نشی ببین من شنیدم ...

عزیزمی قربونت برم 

برام دعاکن آبجی جونم بتونم لااقل حقمو ازش بگیرم 

دخترم حقمه مهریه حقمه 

دعا کن انشالله به زودي تاپیک بزنم که همه چی حل شد ومن به همه چیز رسیدم و کنار مامان بابام با آرامش دارم زندگی میکنم