2733
2734
فقط دو نفر؟؟؟     مامانت برا چند نفر تدارک دیده بود...دیگه تعداد مهمونا رو که باید هماهنگ ...

اره دونفر  🤕 

ذهنم خيلي مجهول ميزد مثلا گذاشته بودم لحظه اخر دعوت كنم هي خجالت ميكشيدم 😞 

شام كالباس بود ألويه 😁

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لعنتی یه دوتا کاغد زر ورقی ها بودا اون زمان فقط همونارو زده  بود به دوتا دیوار مشخص بود از شب ق ...

خوب كردي ناهارتونو خوردين حالا 😂😂 

اخه اين دوتا خواهر عزا دار بودن من اصلا نبايد اينارو دعوت ميكردم 🤕

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

اون موقع من بیشتر همکلاسیام رو دعوت میکردم، دوستای هم محلی هم میومدن، فقط یکی دو تا فامیل آدم بزرگ تو تولد بود که اونا هم سمت بچه ها نمیومدن

خواهرم هفته پیش واسه پسر ۹ سالش تولد گرفت، یعنی تماااام بچه های همکلاسی و هم محلی با مادراشون اومده بودن، جا نبود ما بشینیم 😐

عجیب بود برام مادرا چرا باید برن تولد همکلاسی پسرشون آخه؟ یکی که با مامان و خاله ش اومده بود 🤔

مردم شهری که همه در آن می‌لنگند، به کسی که راست راه می‌رود می‌خندند!!! 😏
2731
وای مادرتینا چی کشیدن از دستتون😂😂😂😂

خيلييييي 

بخوام بگم كتاب ميشه مامانم هر هفته تو مدرسه داداشم سرش خم بود كه اخراجش نكنن إز بس تخس بود 😂

اون موقع من بیشتر همکلاسیام رو دعوت میکردم، دوستای هم محلی هم میومدن، فقط یکی دو تا فامیل آدم بزرگ ت ...

وااي چه خبره اخه 

شايد خواهرت دعوتشون كرده ؟!

2738
وااي چه خبره اخه  شايد خواهرت دعوتشون كرده ؟!

نههههه خواهرم اصلا اونا رو نمیشناخت، بچش به دوستاش کارت داده بود، ما فکر کردیم فقط بچه ها هستن یهو دیدیم مادرا خودشونو غنچه کردن اومدن گوش تا گوش نشستن 😂

اصن یه وضی بوداااا، اونهمه ازدحام جمعیت تو یه سالن کوچیک، داشتیم خفه میشدیم اکسیژن تو هوا کم شده بود 😀

مردم شهری که همه در آن می‌لنگند، به کسی که راست راه می‌رود می‌خندند!!! 😏
نههههه خواهرم اصلا اونا رو نمیشناخت، بچش به دوستاش کارت داده بود، ما فکر کردیم فقط بچه ها هستن یهو د ...

واااي چه ماماناي كنه اي بودن 😆😆😆 

خدا به خواهرت صبر داده تو اون لحظه ننداختتشون بيرون 😂😂😂

من اجازه نمیدم  ولی متاسفانه شوهرم خیلی دخترمو لوس میکنه  و زیاد به خواسته هاش توجه میکن ...

شوهر منم ازین ور بوم افتاده ...زیاد  به بچه ها رو نمیده ،چه برسه به ناز کشیدن ....همین ظهری هم دخترمو پیش مادر بزرگ و عمه جونش ضایع کرد 😒

طفلی با مهربونی رفت پدرشو بغل کنه ،اونم پسش زد گفت برو کنار ببینم.😐 ...

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》